Szukaj

Kuba Wojewódzki zaatakował dziennikarza. Nie komentuje sprawy, ale zdjęcia mówią wszystko

Kuba Wojewódzki zaatakował dziennikarza

Kuba Wojewódzki zaatakował dziennikarza

Kuba Wojewódzki rozpylił gaz pieprzowy w kierunku fotoreporterów. Dlaczego to zrobił? Jak reaguje na pytania o swoje zachowanie?

Kuba Wojewódzki wie, jak przyciągnąć uwagę internautów. Od kilku tygodni w mediach społecznościowych publikuje zdjęcia, na których pojawia się w towarzystwie tajemniczej kobiety. Spędzają razem czas w apartamencie króla TVN-u, podróżują, przemieszczają się samochodem.

Kuba Wojewódzki zaatakował dziennikarza. Jak to komentuje?

Kuba Wojewódzki uparcie milczy na temat jej tożsamości i wykorzystując uwagę internautów, w social mediach informuje o nowych projektach. W tym o otwarciu kolejnych restauracji Niewinni czarodzieje. Najpierw pojawiła się we Wrocławiu, potem w Warszawie, gdzie w środę zostanie otworzony drugi punkt.

W dobie epidemii koronawirusa w Polsce nagrał dwa odcinki programu, który powstał w jego apartamencie. W jednym z nich gościł Quebonafide, w drugim Kasię Nosowską. Wojewódzki prowadzi także audycje w Newonce.radio. Po poniedziałkowym spotkaniu ze słuchaczami doszło do nieprzyjemnej sytuacji.

Kuba do studia przyjechał luksusowym samochodem, który zaparkował przed budynkiem. Tam czekali na niego fotoreporterzy. Kuba początkowo zignorował ich obecność, w pewnym momencie wyciągnął gaz i zaczął pryskać w kierunku jednego z paparazzi. Sytuację skomentował zaatakowany reporter, który swoje zdjęcia publikuje pod pseudonimem Brunner. O całym zdarzeniu pisze:

Kuba Wojewódzki zagazował mnie gazem pieprzowym za to, że robiłem mu zdjęcia pod radiem.

Dlaczego Kuba zaatakował dziennikarza? Redakcja Plejady poprosiła Wojewódzkiego o wypowiedź na temat opisanej sytuacji. Dziennikarz odebrał telefon, ale nic na ten temat powiedzieć nie chciał. Chociaż Kuba nie komentuje sprawy, zdjęcia mówią wszystko.

Zobacz także: TVP wspierała projekt Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarz zdradził zaskakujące fakty sprzed kilku lat 


Kuba Wojewódzki z gazem pieprzowym

Kuba Wojewódzki z gazem pieprzowym

Kuba Wojewódzki goni dziennikarza

Kuba Wojewódzki goni dziennikarza

Kuba Wojewódzki w drodze do radia bez ochroniarza

Kuba Wojewódzki w drodze do radia bez ochroniarza

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×