Księżniczka Charlotte bawi się zabawką za 30 złotych! Księżna Kate kupiła córce istne cudo w popularnej sieciówce!

Zdjęcie (1) Księżniczka Charlotte bawi się zabawką za 30 złotych! Księżna Kate kupiła córce istne cudo w popularnej sieciówce!

[1/8] Ulubiona zabawka księżniczki Charlotte

Zdjęcie (2) Księżniczka Charlotte bawi się zabawką za 30 złotych! Księżna Kate kupiła córce istne cudo w popularnej sieciówce!

[2/8] Kate Middleton z dziećmi w parku

Zdjęcie (3) Księżniczka Charlotte bawi się zabawką za 30 złotych! Księżna Kate kupiła córce istne cudo w popularnej sieciówce!

[3/8] Kate Middleton z dziećmi w parku

Zdjęcie (4) Księżniczka Charlotte bawi się zabawką za 30 złotych! Księżna Kate kupiła córce istne cudo w popularnej sieciówce!

[4/8] Kate Middleton z dziećmi w parku

Zdjęcie (5) Księżniczka Charlotte bawi się zabawką za 30 złotych! Księżna Kate kupiła córce istne cudo w popularnej sieciówce!

[5/8] Kate Middleton z dziećmi w parku

Zdjęcie (6) Księżniczka Charlotte bawi się zabawką za 30 złotych! Księżna Kate kupiła córce istne cudo w popularnej sieciówce!

[6/8] Kate Middleton - Instagram

Zdjęcie (7) Księżniczka Charlotte bawi się zabawką za 30 złotych! Księżna Kate kupiła córce istne cudo w popularnej sieciówce!

[7/8] Księżna Kate i William - BAFTA 2011

Zdjęcie (8) Księżniczka Charlotte bawi się zabawką za 30 złotych! Księżna Kate kupiła córce istne cudo w popularnej sieciówce!

[8/8] Kate Middleton, Książę William, Elżbieta II / Instagram

Komentarze

×