Księżniczka Charlotte bawi się zabawką za 30 złotych! Księżna Kate kupiła córce istne cudo w popularnej sieciówce!

Kate Middleton

Kate Middleton

Księżna Kate od dawna uchodzi za oszczędną. Choć stać ją na zabawki, którymi bawią się brzdące miliarderów, postanowiła nie rozpieszczać zbytnio swoich dzieci. Księżniczka Charlotte została przyłapana przez paparazzi na zabawie gadżetem za… 30 złotych, i to z sieciówki!

Księżna Kate wielokrotnie udowodniła, że nie musi afiszować się drogimi kreacjami czy ekskluzywnymi autami. Skromnością wykazała się także podczas chrzcin Archiego Harrisona, na które włożyła kreację sprzed kilku lat. Teraz księżna Cambridge została przyłapana przez paparazzi podczas beztroskiej zabawy z dziećmi, gdy jej mąż, książę William, brał udział w charytatywnym meczu polo.

Kate perfekcyjnie wypełniła dzieciom czas, gdy ich tata i wujek uczestniczyli w sportowych rywalizacjach na stadionie. Rozłożyła na trawie kocyk i zabawiała małego Louisa, George w tym czasie ćwiczył gibkość, wchodząc do bagażnika ich auta. W oczy rzuciła się także córka książęcej pary, a ściślej mówiąc – jej stylowa zabawka.

Jeden z fanów na Instagramie zauważył, że księżniczka Charlotte bawi się pluszową torebką, którą jeszcze chwilę temu widział w popularnej sieciówce. Z doniesień The Sun dowiadujemy się, że zabawka dostępna jest w przystępnej cenie – kosztuje zaledwie 30 złotych. Można ją kupić na stronie sklepu Party Delights, i to w okazyjnej, pomniejszonej o 20% cenie.

Pluszowa torebka w kształcie jednorożca jest ozdobiona cekinami zmieniającymi kolor oraz różową zawieszką, dzięki której można ją zawsze mieć przy sobie.

Wygląda na to, że Charlotte od najmłodszych lat interesuje się modą, a to oznacza, że za kilkanaście lat będzie nową brytyjską ikoną stylu.

Zobacz: Rodzina Kate Middleton obraziła księżną Dianę! Brytyjczycy chcą rozszarpać sprytną mamusię księżnej

Zobacz: Ślub Meghan Markle i księcia Harry’ego bardziej ekskluzywny niż ślub księcia Williama i Kate Middleton! Różnice są kolosalne!

Zobacz: Kate Middleton zanim została księżną pracowała w… Niewiarygodne!


Ulubiona zabawka księżniczki Charlotte

Ulubiona zabawka księżniczki Charlotte

Kate Middleton z dziećmi w parku

Kate Middleton z dziećmi w parku

Kate Middleton z dziećmi w parku

Kate Middleton z dziećmi w parku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×