Księżniczka Beatrice z mężem i córeczką spacerują w parku. Tak wnuczka królowej Elżbiety II wygląda zaledwie 3 tygodnie po porodzie

księżniczka Beatrice

księżniczka Beatrice

Księżniczka Beatrice i jej mąż Edoardo Mapelli Mozzi trzy tygodnie temu po raz pierwszy zostali rodzicami. Małżonkowie wybrali się na spacer ze swoją pociechą. Wszystko na zdjęciach uwiecznili paparazzi. 

Księżniczka Beatrice, to jedna z ulubionych wnuczek królowej Elżbiety II – tak przynajmniej piszą o niej brytyjskie tabloidy. Chociaż nie jest tak bardzo popularna jak synowie księcia Karola, czyli William i Harry, to jako jedna z członkiń brytyjskiej monarchii wzbudza spore zainteresowanie fanów. W zeszłym roku prasa poświęciła jej szczególnie wiele czasu ze względu na ślub. W czasie pandemii wyszła za Eduardo Mapelli Mozzi. Chociaż zakochani planowali spektakularną uroczystość, która miała przebić nawet wesela jej kuzynów, to ostatecznie nie chcąc przedłużać, wzięli skromny ślub w Królewskiej Kaplicy na Zamku Windsor.

Prywatna ceremonia ślubna księżnej Beatrice i pana Edoardo Mapelli Mozzi odbyła się o godzinie 11:00 w piątek 17 lipca w Królewskiej Kaplicy w Windsorze. W kameralnej ceremonii uczestniczyła królowa, książę Edynburga i najbliżsi małżonkom. Ślub odbył się zgodnie ze wszystkimi odpowiednimi wytycznymi rządu – brzmiało oficjalne oświadczenie.

Księżniczka Beatrice na spacerze z mężem i córką

Kilka miesięcy temu świat obiegła radosna nowina o tym, że świeżo upieczeni małżonkowie spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Tę wiadomość również przedstawiono w oficjalnym komunikacie. 18 września poinformowano natomiast, że noworodek jest już na świecie. Wszystko opublikowano na profilu należącym do rodziny królewskiej.

Jej Królewska Wysokość Księżniczka Beatrice i pan Edoardo Mapelli Mozzi z przyjemnością ogłaszają narodziny córki, które miały miejsce w sobotę 18 września 2021 r., o godzinie 23.42, w szpitalu Chelsea and Westminster w Londynie.

Pod tym postem pojawiła się prawdziwa lawina gratulacji z całego świata. Wiadomo, że świeżo upieczeni rodzice wybrali dla dziewczynki wyjątkowe imiona. Oczywiście uczcili tym samym babcię księżniczki.

Jej Królewska Wysokość Księżniczka Beatrice i pan Edoardo Mapelli Mozzi nazwali swoją córkę Sienna Elizabeth Mapelli Mozzi.

Od porodu minęły zaledwie trzy tygodnie, a wnuczka królowej Elżbiety II ma się wręcz doskonale. Paparazzi przyłapali świeżo upieczonych rodziców na spacerze z córeczką. Małżonkowie skorzystali z pięknej pogody i w luźnych strojach odwiedzili pobliski park, podczas gdy ich pociecha spała w wózeczku prowadzonym przez męża księżniczki Beatrice.

Trzeba przyznać, że niecały miesiąc po porodzie mama Sienny wygląda znakomicie. Widać, że błyskawicznie dochodzi do siebie. Więcej zdjęć zobaczycie w naszej galerii.


Księżniczka Beatrice z mężem i córką

Księżniczka Beatrice z mężem i córką

Księżniczka Beatrice z mężem i córką

Księżniczka Beatrice z mężem i córką

Księżniczka Beatrice z mężem i córką

Księżniczka Beatrice z mężem i córką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×