Kate i William na królewski koncert kolęd zabrali wszystkich Middletonów. Matka Kate pokazała się w nowej fryzurze

Księżna Kate i książę William

Księżna Kate i książę William

Księżna Kate i książę William zadali szyku na koncercie kolęd. Pojawiła się tam też cała rodzina Middletonów i inni członkowie monarchii. Matka Kate zaprezentowała nową fryzurę. Zobaczcie zdjęcia. 

Książę William i księżna Kate z wielkim zaangażowaniem wypełniają swoje obowiązki względem monarchii. William jest następcą tronu i doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak poważne zadanie na nim spoczywa. Wie to również jego żona, która wspiera go na każdym kroku. Po tym, jak niemal dwa lata temu Harry i Meghan wyprowadzili się z Londynu i zrezygnowali ze swoich funkcji, mają oni jeszcze więcej pracy. W czasie pandemii również starają się być jeszcze aktywniejsi i mocno odciążają królową Elżbietę II, która nie cieszy się ostatnio najlepszym zdrowiem.

Kate od momentu, gdy pojawiła się w rodzinie królewskiej, cieszy się sympatią Brytyjczyków. Wielu z nich upatruje w niej uwielbianej przez tłumy Diany, czyli zmarłej tragicznie teściowej. Podobnie, jak ona wzbudza ona ciepłe uczucia i zdecydowanie jest ikoną stylu, co udowadnia przy każdym publicznym wyjściu.

Księżna Kate i książę William na koncercie kolęd

8 grudnia odbył się w Opactwie Westminsterskim koncert kolęd, na którym oczywiście nie zabrakło przedstawicieli rodziny królewskiej. Całą uwagę skupiali na sobie Kate William. Żona przyszłego króla po raz kolejny udowodniła, że potrafi ubrać się nie tylko stosownie do sytuacji, ale też strojem podkreślić wszystkie atuty. Miała ona na sobie płaszcz, który jednocześnie pełnił funkcję sukienki. To projekt od Catherine Walker za około 3 tys. funtów. Do tego dobrała wysokie czerwone szpilki. Czerwona stylizacja ze sporą kokardą idealnie wpasowała się w klimat tego wieczoru i podkreśliła nienaganną figurę żony Williama. Równie elegancko prezentował się on sam w idealnie skrojonym garniturze i śnieżnobiałej koszuli.

Tego wieczoru Kate towarzyszyła rodzina. W Opactwie pojawili się także jej rodzice, czyli: Carol i Michael Middletone, a także brat James z niedawno poślubioną żoną i siostra Pippa. Nie dało się nie zauważyć nowej fryzura, w jakiej zaprezentowała się matka księżnej. Zrezygnowała z jasnych pasemek, a jej włosy są w jednolitym ciemniejszym brązowym kolorze. Widać też, że postanowiła je zapuścić, bo sięgają już za linię ramion.

W opactwie pojawiły się także kuzynki Williama, czyli księżniczka Beatrice z mężem Eduardo i jej siostra księżniczka Eugenia. Na koncercie zabrakło jednak najważniejszych członków monarchii, czyli królowej Elżbiety II, a także jej syna, księcia Karola z żoną Camillą. Zdjęcia z tego wieczoru zobaczycie w naszej galerii.


Księżna Kate i książę William na koncercie Kolęd

Księżna Kate i książę William na koncercie Kolęd

Księżna Kate i książę William na koncercie Kolęd

Księżna Kate i książę William na koncercie Kolęd

Księżna Kate i książę William na koncercie Kolęd

Księżna Kate i książę William na koncercie Kolęd

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ludzie, ależ macie problemy?

 • Gość pisze:

  Nie dorównuje tylko jest o wiele ładniejsza

 • Gość pisze:

  Zerochemi i uczucia, zero seksu, dzieci z probowki, przede wszystkim aktorzy, wszystko na pokaz. Ona nic nie je. Gdybyscie ja zobaczyli na golasa, jej biodra i pkecy to byscie sie przerazili. I najwazniejsze: nieciekawa rodzina.

 • Gość pisze:

  Trudno, żeby monarchowie lapali sie za ręce podczas oficjalnych wizyt. Wyglądaliby groteskowo i nieprofesjonalnie. Vo innego aktorzy czy osoby nie pełniące funkcji oficjalnych. To nie bajka o kopciuszku tylko funkcja

  • Robonson pisze:

   Wg. obowiązującego protokołu publicznie nie mogą trzymać się za ręce obejmować, całować.
   śmiać się , podskakiwać. Są symbolami monarchii ,do na śladowania.

 • Ola pisze:

  Piękna para Kate godna zastępczyni królowej Elżbiety Urodą dorównuje księżnej Dianie

 • Gość pisze:

  Kate i William to nie para, to urzędnicy państwowi grający rolę monarchów.Kazdy normalny widzi, że nie ma i nigdy nie było chemii między nimi. Wesolych🎄🤶🎄

 • Iwo pisze:

  Dokładnie, jak tylko Wiliam dostanie koronę, to Kate i jej rodzinka dopiero pokażą jacy są i do czego tyle lat dążyli.

  • GośćJan pisze:

   Czy w każdym człowieku widzisz tylko zło?Nie oceniają innych swoją miarą!!!

  • Gość pisze:

   Nie w kazdym czlowieku, ale Mideltonowie calemu swiatu pokazali, jak przez prawie 10 lat wpychali córkę Williamowi. Jak on ją drzwiami, to oni mu ją oknem.

  • Gugi pisze:

   Plebs wydedukował sobie hahaha

  • Gość pisze:

   Szczególnie mame która specjalnie popchnęła Kate do tej samej uczelni co William.

 • Gość pisze:

  No właśnie na to Mideltonowie czekają niecierpliwie, zeby sie wprowadzić bdo BRK i grac jedne z pierwszych skrzypiec. Ale tu niedoczekanie l. Stara arystokracji nigdy nie pozwoli na panoszenie sie nuworyszy, do tego tak nielubianych, jak matka Kate.

  • Gość pisze:

   Mideltonowie mają swój dom,swój biznes więc po co mieliby wprowadzać się do córki?Jakieś domysły nie na miejscu.

  • Gość pisze:

   Po to, zeby stać na balkonie i z pozycji plebsu na wysokości, machać do plebsu pod balkonem.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×