Księżna Kate z rodziną zadali szyku na świątecznej mszy! Charlotte urocza jak nigdy, a Geroge… Tak stylowy jeszcze nie był

Księżna Kate msza święta 2016

Księżna Kate msza święta 2016

Stylowa księżna Kate z dziećmi na mszy świątecznej

Rodzina brytyjska co roku spędza święta w posiadłości pod Sandringham i tam też uczestniczy we mszy świętej. W tym roku było trochę inaczej. Po raz pierwszy od 28 lat na uroczystym nabożeństwie zabrakło królowej Elżbiety II, która zachorowała. Nie pojawił się też książę Filipa.

Również księżna Kate i książę William zrezygnowali z tradycyjnego wyjazdu i postanowili, że Boże Narodzenie spędzą z państwem Middleton w Bucklebury. Z dziećmi pojawili się w kościele. Trzeba przyznać, że księżna Kate jak zawsze wyglądała olśniewająco. 

Wybrała burgundowy płaszcz z cienkim paskiem podkreślającym jej talię. Sięgał jej tuż za kolano. Wzrok przyciągał także efektowny futrzany kołnierz. Pod spodem wystawał klasyczny czarny golf. Do całej stylizacji dobrała małą torebkę w kolorze płaszcza. Równie stylowo wyglądali księżna Charlotte i książę George. Ich urocze płaszcze skradły nasze serca.

Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii.

Zobacz także:Zmiany strojów, określony czas kolacji, a nawet… – tak wyglądają święta brytyjskiej rodziny królewskiej

Księżna Kate w Bucklebury

Stylowa Księżna Kate

Księżna Kate z dziećmi w Bucklebury

Księżna Kate z dziećmi w Bucklebury


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×