Szukaj

Księżna Kate wyciągnęła z szafy swój ulubiony zestaw! Po raz kolejny ubrała się dokładnie tak samo!

Księżna Kate w Blackpool

Księżna Kate w ciemnozielonym płaszczu w Blackpool

Księżna Kate wraz z mężem pojawili się w Blackpool. Żona księcia Williama zdecydowała się na dość stonowaną stylizację. W co takiego się ubrała? 

Księżna Kate od momentu, w którym dołączyła do rodziny królewskiej bez wątpienia jest jedną z popularniejszych kobiet na świecie. Nic więc dziwnego, że gdziekolwiek się nie pojawia, towarzyszy jej tłum fotoreporterów, którzy chcą zrobić jej jak najlepsze zdjęcie.

Tak było także w środowe południe, kiedy Kate wraz z mężem pojawili się w Blackpool. Małżonkowie do angielskiego miasta dotarła w iście królewskim stylu – para przyleciała helikopterem, który zaliczył spektakularne lądowanie w otoczeniu setek gapiów.

Książęta Cambridge do nadmorskiego kurortu Blackpool przybyli na krótko przed obiadem. Mimo deszczowej pogody, William i Kate witali swoich sympatyków nie pozwalając im, by niekorzystne warunki przeszkodziły im we wcześniej umówionej wizycie.

Zwłaszcza, że pomimo brzydkiej pogody księżna zaprezentowała się wspaniale. Zdecydowała się na ciemnozielony płaszcz, do którego dopasowała czarny szalik i rękawiczki. Do swojej stylizacji Kate dobrała zieloną torebkę. Kropką nad i jej looku były bez wątpienia buty na obcasie. Całość uzupełnił makijaż, w którym główną rolę odgrywało podkreślone oko. Dodatkowo włosy postanowiła spiąć w kucyk.

Księżna Kate ponownie w tej samej stylizacji

Dodajmy, że to nie pierwszy raz, w którym księżna pojawiła się w ciemnozielonym płaszczu. Wcześniej założyła go w czasie świąt Bożego Narodzenia w 2015 roku. Ten elegancki, z dyskretnymi przeszyciami i dekoltem w kształcie litery V, wełniany płaszcz o nazwie Fedora pochodził z kolekcji Sportmax. Księżna zapłaciła za niego około 4 tysiące złotych.

Księżna Kate zignorowała ciężarną Meghan Markle w obecności królowej! Na uroczystym spotkaniu w pałacu obie odstawiły istny cyrk! [WIDEO]

Skromniutka księżna Kate na przyjęciu u królowej. Czy to odpowiedni strój na pałacowe salony?

Ciężarna Meghan Markle z ogromnym brzuszkiem w złotej kreacji. Przepych to mało powiedziane!


Księżna Kate w Blackpool

Księżna Kate w Blackpool

Księżna Kate w Blackpool

Księżna Kate w Blackpool

Księżna Kate w Blackpool

Księżna Kate w Blackpool

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×