Księżna Kate publicznie smażyła naleśniki. Niestety próba popisania się umiejętnościami nie zakończyła się sukcesem

Kate smaży naleśniki

Kate smaży naleśniki

Księżna Kate wybrała się do domu opieki, a tam nie tylko spotkała się z pensjonariuszami, ale też smażyła naleśniki. Zdjęcia.

Książę William i księżna Kate od lat tworzą jedną z najbardziej lubianych par na świecie, a już na pewno są w czołówce, jeśli chodzi o członków rodziny królewskiej. Biorą udział w najważniejszych wydarzeniach i uroczystościach w kraju, dumnie reprezentując monarchię. Mają także świetny kontakt z podwładnymi. Syn księżnej Diany i króla Karola III oraz jego żona doczekali się trojga dzieci, które wychowują na przyszłych monarchów.

Fani rodziny królewskiej chętnie podglądają rodzinę następcy tronu. George, Charlotte i Louis rosną na ich oczach, a ich mama po każdym publicznym wystąpieniu zdobywa sobie serca kolejnych ludzi. Tym razem wybrała się z wizytą do domu opieki. Zdjęcia trafiły do sieci.

Księżna Kate smaży naleśniki w domu opieki

Księżna Walii we wtorek wybrała się do domu opieki Oxford Home Nursing w Slough we wtorek. Spotkała się z personelem i mieszkańcami, między innymi 109-letnią Norą, której wręczyła kartkę od króla Karola III, i usłyszała, że ​​zapewnienie wysokiej jakości opieki skoncentrowanej na pacjencie jest sercem działalności domu.

Księżna wyglądała bardzo elegancko, wybierając elegancki granatowy golf z dopasowanymi spodniami i modny płaszcz w kolorze wielbłądziej wełny za 470 funtów, czyli około 2,5 tys. złotych od Max & Co.

Dom opiekuje się maksymalnie 34 mieszkańcami, a także prowadzi opiekę domową, Oxford House Community Care, która zapewnia wsparcie umożliwiające miejscowej ludności niezależne życie we własnych domach, niezależnie od trudności spowodowanych wiekiem.

Wśród zdjęć, które zrobiono Kate, są te, które powstały, kiedy księżna smażyła naleśniki. W skupieniu próbowała dać próbkę swoich umiejętności kulinarnych. Nie da się jednak ukryć, że nie wszystko poszło po jej myśli, bo przerzucanie naleśników początkowo nie zakończyło się sukcesem. Mimo że powszechnie wiadomo, że pierwszy placek jest prawie zawsze nieudany, to żona Williama nieźle się musiała zmieszać.

Księżna Kate złamała protokół

Kate podczas jednej z wizyt wypatrzyła w tłumie mężczyznę, którego poznała. To był jej dawny nauczyciel historii ze szkoły podstawowej, Jim Embury. Księżna zareagowała bardzo spontanicznie i złamała zasady protokołu, przytulając mężczyznę. To bardzo rzadkie w jej wypadku, bo bardzo dba, żeby nie naruszać żelaznych reguł.

Poznaję cię! To było tak dawno. Pamiętam szkolną klasę i wszystko – powiedziała księżna, gdy rozpoznała nauczyciela.

Nic dziwnego, że grono jej fanów sukcesywnie sie zwiększa.


Kate w domu opieki

Kate w domu opieki

Kate w domu opieki

Kate w domu opieki

Kate w domu opieki

Kate w domu opieki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×