Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 27.04.2018

Księżna Kate zaokrągliła się w ciąży! Przytyła nie tylko na twarzy! Jej brzuszek jest jak piękna piłeczka!

Księżna Kate przytyła w ciąży


Księżna Kate przytyła w ciąży

Ostatnio w kontekście rodziny królewskiej mówi się tylko o Meghan Markle i księciu Harrym, jednak w tym szaleństwie nie zapominajmy o pięknej księżnej Kate i księciu Williamie, którzy mimo nieco zdjętej z nich uwagi mediów, nadal wykonują swoje książęce obowiązki.

Para odwiedziła studio filmowe BBC, w którym kręcony jest program dla dzieci Blue Peter jeden z rekordzistów telewizyjnych – pierwszy odcinek został nadany 16 października 1958 roku, a do dziś wyemitowano ich ponad 4600!

Kate i William zostali zaproszeni do nietypowego show, żeby odebrać z rąk prowadzących specjalną odznakę przyznawaną tylko wyjątkowo zasłużonym Brytyjczykom. Taki order odebrała już kiedyś królowa Elżbieta II, teraz odznaczenie przyznano młodej parze za wyjątkowe zasługi na polu działań na rzecz zdrowia psychicznego.

William jak zwykle prezentował się elegancko w ciemnym garniturze. Z kolei Kate do studia przyjechała w bordowym płaszczu podkreślającym coraz większy brzuszek. Nie sposób nie zauważyć, że w trakcie trzeciej ciąży Kate przybrała na wadze. W telewizyjnym show krągłości maskowały odpowiednie ujęcia kamery, za to na zdjęciach paparazzi nic się nie ukryło. Zobaczcie sami.

Księżna Kate szykuje na święta coś spektakularnego! Nie ma szans by przyćmiła ją Meghan Markle

Księżna Kate już nie ukrywa zaokrąglonego brzuszka! Ta kreacja podkreśliła wszystko!

Książę William zdradził intymne szczegóły ze swojego małżeństwa! Brytyjczycy oniemieli!

Czy interesuje cię życie księżnej Kate?Komentarzy: 6


Gość | 13 grudnia 2017, 10:30

Dziwne by bylo jakby schudla…


Gość | 13 grudnia 2017, 03:13

Nosi brzydkie , tandetne buty


Iks | 12 grudnia 2017, 22:09

Tak to bywa, że w ciąży się tyje i nic w tym dziwnego. Jak przytyłam tak dużo, że ciężko było mi chodzić. Bobas wydostał się na świat dość duży, mi zostawił trochę kilogramów do zrzucenia na iqgreen i radzić sobie musiałam. i pomimo tego, że dużo przytyłam to szybko zrzuciłam i może nawet lepiej wyglądam niż wcześniej. A Kate jakoś nieszczególnie tyje, ma dobrą dietę, więc nie ma problemu, że coś jej zostanie z ciąży.


?!?? | 12 grudnia 2017, 21:11

Moje zaskoczenie jest takie że gdy była w początkowej ciąży i miała objawy tej ciąży. To mówiono że księżna nie może mieć dzieci bo przebyła w młodości ciężka chorobę Teraz wszystko można zrobić jak się ma pieniędzy wynająć panią która urodzi założyć fałszywy brzuszek itd


Jola | 12 grudnia 2017, 20:23

Dziwne ze przytyla w ciąży jest o czym pisać


XL | 12 grudnia 2017, 18:02

Gdzie ona niby się „zaokrągliła”? Jest chuda szczapa jak była.


Dodaj komentarz
×