Szukaj

Księżna Kate zaszalała z rajstopami, a i tak wyglądała jak szara myszka. Tym razem to królowa Elżbieta II skradła show

Księżna Kate w King's College

Księżna Kate z królową Elżbietą II w King’s College

We wtorkowe południe księżna Kate wraz z królową Elżbietą II udały się z wizytą do King’s College. Zobacz zdjęcia z wydarzenia.

Księżna Kate od momentu, w którym dołączyła do rodziny królewskiej, cieszy się sporą sympatią fanów na całym świecie. Poddani pokochali ją za naturalność, umiejętność odpowiedniego zachowania się w tłumie, a także odpowiednie wyczucie stylu.

Nie da się bowiem ukryć, że księżna gdziekolwiek się nie pojawia przyciąga uwagę fotoreporterów. Chociaż podczas wtorkowej wizyty w King’s College towarzyszyła jej królowa ubrana w różowy płaszcz, to właśnie czarno-szara stylizacja Kate bardziej rzucała się w oczy.

Żona Williama zdecydowała się założyć szarą sukienkę Catherine Walker z czarnym kołnierzem podkreślającą talię, która kończyła się przed kolonami rozkloszowanym dołem. Kate postawiła na ciemne dodatki: kapelusz, zgrabną torebkę i szpilki Gianvito Rossi na obcasie.

Ciekawostką jest fakt, że tym razem  księżna zdecydowała się także na czarne rajstopy. Członkinie rodziny królewskiej, by nie ściągać na siebie zbytniej uwagi tłumów, z reguły unikają takich dodatków, stawiając na bardziej naturalne odcienie. Sądząc jednak po wesołych minach pań, gdy wysiadały z samochodu, królowa nie miała żadnych przeciwwskazań do jej stylizacji. Zresztą to monarchini grała pierwsze skrzypce – jej bladoróżowy komplet wyróżniał się z tłumu nawet w dużej odległości.

Dodajmy, że panie pojawiły się w King’s College by otworzyć Bush House – najnowsze zaplecze edukacyjne na uniwersyteckim kampusie Strand.

Księżna Kate znika w oczach! Właśnie odsłoniła piękne nogi, a fani zamarli! Jest chudsza niż Angelina Jolie!

Meghan Markle oficjalnie odcięła się od księżnej Kate! Tu nie ma mowy o jakiejkolwiek przyjaźni!

Paparazzi przegięli. Potraktowali księżną Kate jak najgorszego człowieka świata! Reagował książę William


Podoba ci się figura księżnej Kate?

×