Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Julia Wieniawa oficjalnie o początkach znajomości z Baronem! Przypomniała kiedy i jak się poznali! [WIDEO]
Julia Wieniawa oficjalnie o początkach znajomości z Baronem! Przypomniała kiedy i jak się poznali! [WIDEO]

Julia Wieniawa oficjalnie o początkach znajomości z Baronem! Przypomniała kiedy i...

Julia Wieniawa oficjalnie o początkach znajomości z Baronem!...

Angelina Jolie zataiła przed światem swój kolejny ślub! Dopiero teraz wszystko wyszło na jaw!
Angelina Jolie zataiła przed światem swój kolejny ślub! Dopiero teraz wszystko wyszło na jaw!

Angelina Jolie zataiła przed światem swój kolejny ślub! Dopiero teraz wszystko...

Angelina Jolie zataiła przed światem swój kolejny ślub!...

Iwona Pavlović przed naszą kamerą nie była dla Justyny Żyły tak łaskawa jak w telewizji! Co powiedziała po zakończeniu programu? [WIDEO]
Iwona Pavlović przed naszą kamerą nie była dla Justyny Żyły tak łaskawa jak w telewizji! Co powiedziała po zakończeniu programu? [WIDEO]

Iwona Pavlović przed naszą kamerą nie była dla Justyny Żyły tak...

Iwona Pavlović przed naszą kamerą nie była dla...

Dziś niedziela, 24.03.2019

Brytyjczycy zamarli! Wszyscy widzieli, jak Kate potraktowała Meghan! To przejdzie do historii! [WIDEO]

Księżna Kate i Meghan Markle świętują obchody Wspólnoty NarodówKsiężna Kate i Meghan Markle świętują obchody Wspólnoty Narodów

Księżna Kate i Meghan Markle spektakularnie ucięły spekulacje na temat rzekomego konfliktu! Obie księżne na powitanie dały sobie serdecznego buziaka w policzek. Historyczne pojednanie zobaczyła cała Wielka Brytania. Potem było jeszcze ciekawiej.

Brytyjskie media od miesięcy karmią nas doniesieniami na temat rzekomego konfliktu księżnej Kate i Meghan Markle. Najpopularniejsze brytyjskie księżne podobno unikają się jak ognia, prywatnie nie spędzają ze sobą czasu, a nawet na oficjalnych wyjściach udają, że się nie widzą. O ile dotychczas wszystkie te spekulacje wydawały się uzasadnione (wystarczy przypomnieć ostatnie spotkanie księżnych z królową), to po dzisiejszej sytuacji wszystko może odejść w niepamięć.

W poniedziałkowy wieczór rodzina królewska świętowała obchody Wspólnoty Narodów zrzeszającej niepodległe kraje, z których większość była w ubiegłych wiekach częścią brytyjskiego imperium kolonialnego. W podniosłym wydarzeniu co roku uczestniczą miliony Brytyjczyków i mieszkańców 53 państw świata, w tym Australii, Malty czy RPA. W oczekiwaniu na rozpoczęcie mszy świętej, gdy goście zaczęli schodzić się do Opactwa Westminster, wszystkim ukazał się dość zaskakujący widok – Meghan i Kate na powitanie pocałowały się w policzek! Nie zabrakło również wymiany uśmiechów i kilku życzliwych gestów ze strony księżnej Cambridge w stronę księżnej Sussexu.

O ile na żywo cały obrazek sprawiał wrażenie bardzo przyjemnego w odbiorze, o tyle oglądając miny Kate i Meghan na zdjęciach z samej uroczystości można odnieść nieco inne wrażenie. Już teraz część internautów obstawia, że cała sytuacja została wyreżyserowana po tym, jak Kate i Meghan dostały reprymendę od królowej Elżbiety II.

Księżna Kate na czerwono i Meghan Markle na biało

Podczas obchodów Wspólnoty Narodów Kate i Meghan postawiły na zupełnie różne stylizacje. Księżna Cambridge wybrała czerwony płaszcz do kolan Catherine Walker ozdobiony złotymi guzikami. Kate postawiła także na czapkę Giny Foster i beżowe szpilki Emma London.

Meghan pozostała wierna ubraniom z metką Victorii Beckham. Księżna Sussexu wybrała suknię z wyrazistym nadrukiem oraz płaszcz, spod którego można było dostrzec jej imponujące ciążowe krągłości. Całość uzupełnił biały toczek i zielone szpilki.

Która wyglądała lepiej?

Meghan Markle wystylizowała się jak księżna Kate w zeszłym roku! W zielonym płaszczu wygląda prawie jak jej klon

Meghan Markle oficjalnie zabrała głos w sprawie ataków prasy! Jej komentarz może nieźle namieszać

Meghan Markle zagalopowała się i wyjawiła płeć dziecka! Brzmi tak, jakby zrobiła to specjalnie!Księżna Kate czy Meghan Markle? Która wyglądała lepiej?

×