Kate i William odprowadzili dzieci do nowej szkoły. Mały Louis znów pokazał charakterek. Tym razem oberwało się jego tacie

Kate i William odprowadzili dzieci do szkoły

Kate i William odprowadzili dzieci do szkoły

Kate i William towarzyszyli swoim dzieciom podczas pierwszego dnia w nowej szkole. Wszystko uwiecznili fotoreporterzy. Jak zachowywał się mały Louis?

Księżna Kate i książę William zdecydowanie są ulubieńcami Brytyjczyków i fanów royalsów z całego świata. Małżonkowie od ponad dekady pracują na rzecz monarchii i bardzo angażują się w swoje obowiązki, za co szczególnie cenią ich rodacy. Wiadomo, że powierzane im zadania starają się wykonywać jak najlepiej, ale też wszystko łączą z opieką nad trojgiem dzieci.

Najstarszy z nich jest 9-letni George, który prawdopodobnie zostanie kiedyś królem, gdy odziedziczy tron po ojcu. O dwa lata młodsza od niego jest siostra Charlotte, a Louis ma zaledwie 4 lata. W ostatnim czasie Cambridgowie coraz częściej pojawiają się z dziećmi na oficjalnych wystąpieniach, a ich pociechy swój wielki debiut miały na początku czerwca w czasie parady Trooping Colour, która uświetniła 70-lecie panowania królowej Elżbiety II. Czterolatek dał wówczas popis zabawnych min.

Jak książę Louise zachował się w czasie pierwszego dnia w nowej szkole?

Kate i William odprowadzają dzieci do nowej szkoły

Kate i William w ostatnich tygodniach podjęli bardzo ważne decyzje dotyczące rodziny. Małżonkowie zdecydowali się na przeprowadzkę do nowej posiadłości  Adelaide Cottage, która znajduje się w pobliżu zamku Windsor. Tam ich pociechy będą miały blisko do prestiżowej szkoły Lambrook. Cała trójka rozpoczęła tam nowy rok szkolny.

Małżonkowie pierwszego dnia postanowili towarzyszyć swoim pociechom w elitarnej placówce, za którą płacą aż 33 tys. złotych miesięcznie. Wiadomo jednak, że szkoła w tej cenie oferuje naprawdę wiele. Do nowego miejsca rodzina przybyła dzisiaj o poranku w komplecie. Wszyscy wydawali się być bardzo przejęci. W szczególności najmłodsza z pociech, która kurczowo trzymała swoją mamę za rękę. Tuż przed wejściem do budynku przywitała ich dyrekcja.

Maluchy ubrane były w szkolne mundurki. Chłopcy mieli na sobie szorty i koszule, a Charlotte sukienkę w kratkę. Jak zachowywał się najmłodszy członek rodziny? Tym razem Louis, według doniesień Daily Mail, również pokazał charakterek. Tabloid donosi, że chłopiec ani myślał o tym, żeby złapać swojego tatę za rękę, i chciał, aby w tym ważnym dniu towarzyszyła mu jedynie mama. Wszystko udało się uwiecznić na poniższym nagraniu.

Zdjęcia z pierwszego dnia dzieci Kate i Williama w nowej szkole zobaczycie w naszej galerii.


Kate i William odprowadzili dzieci do nowej szkoły

Kate i William odprowadzili dzieci do nowej szkoły

Kate i William odprowadzili dzieci do nowej szkoły

Kate i William odprowadzili dzieci do nowej szkoły

Kate i William odprowadzili dzieci do nowej szkoły

Kate i William odprowadzili dzieci do nowej szkoły

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×