Szukaj

Książę Karol bez koszulki i księżna Camilla w bikini na plaży! To zdjęcie będzie ciągnąć się za nimi latami!

Książę Karol, księżna Camilla

Książę Karol i księżna Camilla w strojach kąpielowych idą na plażę

Książę Karol i księżna Camilla zostali przyłapani przez paparazzi na jednej z karaibskich plaż. Sądząc po ich minach, absolutnie się tego nie spodziewali. 

Książę Karol i księżna Camilla postanowili uczcić nadejście tegorocznej, kalendarzowej wiosny i opuścili deszczowy Londyn. Za wakacyjny kierunek obrali słoneczne Karaiby, a dokładniej Barbados. To właśnie tam, na jednej z plaż musieli zmierzyć się twarzą w twarz z tłumem paparazzi, który nie omieszkał zrobić im zdjęć. A zdjęcia te były na wagę złota. Bowiem bardzo rzadko uchwycić możną książęcą parę w strojach kąpielowych.

Ojciec Harry’ego i Williama chcąc, nie chcąc, musiał zapozować jedynie w gustownych spodenkach w kolorowe kwiatuszki. Jego żona postawiła z kolei na dwuczęściowy strój w granatowym kolorze. Na plażę niczym prawdziwa gwiazda, zmierzała w czarnych okularach. Po minach pary stwierdzamy, że nie byli zachwyceni obecnością fotoreporterów. Cóż, nie ma się co dziwić, w końcu specjalnie wylecieli ze stolicy Zjednoczonego Królestwa, by w spokoju, z dala od mediów móc nacieszyć się sobą.

Jak myślicie, co mieli zamiar robić? Jedynie się opalać, czy może też popluskać w wodzie? 🙂

Matka Meghan Markle kapitalnie uspokoiła szalonego tatusia księżnej! Postawiła mu jeden stanowczy warunek

Księżna Diana publicznie poniżała Camillę! Nazywała ją bardzo brzydko

Księżna Camilla ociepla wizerunek po bójce z królową! Na pokazie mody zrobiła coś bardzo nieoczekiwanego


Camilla czy Diana? Którą księżną wolisz?

×