Książę Harry na imprezie bez Meghan. Fotoreporterzy mieli używanie, kiedy spacerował z atrakcyjną blondynką u boku

Książę Harry

Książę Harry

Książę Harry na meczu polo pojawił się bez Meghan Markle, za to u jego boku można było dostrzec bardzo atrakcyjną blondynkę. Kim jest kobieta?

Książę Harry wycofał się z pełnienia obowiązków królewskich już ponad dwa lata temu. Zapowiedział, że wraz z Meghan Markle będą dzielić życie pomiędzy USA a Wielką Brytanię. Już wiadomo, że z zapowiedzi nic nie wyszło i życie pary kręci się wokół ich amerykańskich projektów i domu w Montecito, gdzie znaleźli swoją przystań. W Stanach Zjednoczonych urodziła im się córka i wydaje się, że na dobre rozgościli się w Kalifornii.

W czerwcu na chwilę pojawili się jednak w Wielkiej Brytanii, żeby wziąć udział w Platynowym Jubileuszu królowej Elżbiety II. Święta swojej babci Harry nie mógł pominąć. Zabrał na Wyspy także dzieci, a jego rodzina miała okazję poznać Lilibet, która w tym czasie skończyła roczek.

Mimo obaw wizyta Sussexów odbyła się bez większych skandali, a po kilku dniach małżonkowie wrócili do domu i swoich spraw. Teraz zapowiadają kolejną wizytę na Wyspach. Póki co jednak skupiają się na codzienności w Ameryce.

Od czasu do czasu media rozgrzewają wieści, że Harry jest rozczarowany życiem, jakie wybrał, a nawet takie rewelacje, że ucieka od Meghan, bo ma dosyć jej apodyktycznego charakteru i musi odpocząć od żony. Niemało jest też informacji o kryzysie w ich małżeństwie. Na pewno tego typu plotki podsyci fakt, że książę po raz kolejny sam wybrał się na mecz polo. U jego boku pojawiła się atrakcyjna blondynka. Kim jest kobieta?

Książę Harry bez Meghan na meczu polo. Kim jest blondynka u jego boku?

Książę Harry jest wielkim miłośnikiem gry w polo i oddaje się tej przyjemności, kiedy tylko może. Po przeprowadzce do USA nie musiał rezygnować z hobby, bo jego przyjaciel, Nacho Figuerasa jest gwiazdą tego sportu, więc szybko znalazł możliwość udziału w rozgrywkach.

Tym razem rozegrał charytatywny turniej polo w Kolorado. Podczas meczu zdobył aż pięć bramek, ale największe zainteresowanie wzbudził fakt, że u jego boku nie było Meghan, tylko atrakcyjna blondynka. Okazuje się, że to Delfina Blaquier, żona Figuerasa i matka jego czworga dzieci. Kobieta często pojawia się na meczach, żeby wspierać męża oraz znajomego z brytyjskiej rodziny królewskiej.

Kim jest Delfina Blaquier?

Delfina Blaquier pochodzi z Argentyny i w przeszłości uprawiała skoki wzwyż, reprezentując swój kraj na różnych zawodach. Pracowała też jako modelka. Jest także fotografką i kobietą biznesu. Męża poznała na meczu polo w Buenos Aires w 1997 roku. W 2000 roku na świat przyszedł pierwszy syn pary. Pobrali się w 2005 roku. Od lat przyjaźnią się z księciem Harrym i Meghan Markle. Byli obecni na ich ślubie w 2018 roku.


Meghan Markle i książę Harry w siedzibie ONZ w Nowym Jorku

Meghan Markle i książę Harry w siedzibie ONZ w Nowym Jorku

Meghan Markle i książę Harry w siedzibie ONZ w Nowym Jorku

Meghan Markle i książę Harry w siedzibie ONZ w Nowym Jorku

Meghan, Harry, Archie, Lilibet

Meghan, Harry, Archie, Lilibet

Komentarze

 • Gość pisze:

  Meghan i Harry to moja ulubiona para , mam nadzieje ze nigdy się nie rozstaną

 • Gość pisze:

  Harry zrobil się niesamowicie sexy, grzechu mlodzeniec warty

 • Gośgoć pisze:

  Karolek ich wspomaga bo po statku po Dianie juz nic nie zostało nieraz sieczyta że Karol że swoich prywatnych funduszy ich utrzymuje a czarna meganka ma z czego doic

  • Gość pisze:

   Owszem, utrzymuje ale Williama z całą rodziną.
   H&M zarabiają kupę forsy i są cały czas na własnym utrzymaniu.

  • Gość pisze:

   hahaha dopiero co płakał, że gdyby nie dostał w spadku milionów, nigdy nie byłby w stanie się usamodzielnić. G*wno by mieli gdyby nie jego rodzina i wybrali najpodlejszy sposób zarabiania na niej – plucie jadem. Na czymś takim szczęścia nie da się zbudować.

  • GośćJEERRY pisze:

   NIE MA WAŻNIEJSZYCH SPRAW W BIEDNEJ POLSCE!!!

  • belfegor pisze:

   ” Karolek ich wspomaga bo po statku po Dianie juz nic nie zostało nieraz sieczyta że Karol że swoich prywatnych funduszy ich utrzymuje a czarna meganka ma z czego doic ”
   Przecież ten powyższy wpis kwalifikuje się do usunięcia. Śpicie tam?

 • Gość pisze:

  Jeśli ktoś z kimś spaceruje to od razu musi coś knuć Oj mój mężu idąc w tą stronę to ja dziennie wiele razy mam nieczyste sumienie ale i ty tak samo żenada

  • Gość pisze:

   Hejterki rojalsów nie zrozumieją, bo to one najczęściej snują teorie spiskowe o romansach…

 • Gość pisze:

  Harry, wracaj do Wielkie Brytanii. Tam Twoje miejsce. Z Meghan nie czeka Cię nic dobrego.

 • Gość pisze:

  Harry to super gość !!!!

 • Gość pisze:

  Harry pomału się budzi ze snu…zaraz będzie uciekał do babci Eli , ale przeprawę z Meg nir będzie łatwa przy rozwodzie…

 • Gość pisze:

  Atrakcyjna? Chyba zależy dla kogo… To żona jego kolegi, a na tych meczach wyraźnie widać, że on tego kolegę bardziej lubi. Za to ich żony – baby w średnim wieku – udają nastoletnie psiapsiółki na insta – bo jak widać okazji do spotkań nie wykorzystują. Cyrk normalnie.

  • Gość pisze:

   Łatwo przychodzi wam manipulowanie faktami. W maju i czerwcu był cały cykl meczy charytatywnych, na których były obie zaprzyjaźnione panie, ale wystarczył jeden bez Meghan, żeby dać taki komentarz że „jak widać okazji do spotkań nie wykorzystują.”

  • Gość pisze:

   „Wam”? To ty piszesz komentarze zbiorowo?

  • Gość pisze:

   No fakt, tu hejtuje głównie Zochą pod wieloma odsłonami:))

  • JEERRY pisze:

   MAMY WAŻNIEJSZE SPRAWY W BIEDNEJ POLSCE

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×