Harry i Meghan na meczu polo. Niechlujna stylizacja żony księcia przykuła uwagę fotoreporterów

Meghan Markle i książę Harry na meczu polo

Meghan Markle i książę Harry na meczu polo

Książę Harry i Meghan Markle wybrali się na mecz polo. Żona arystokraty dopingowała go w luźnym stroju. Przedstawiamy nowe zdjęcia małżonków.

Książę Harry długo szukał miłości. Tą jedyną okazała się Amerykanka Meghan Markle. Niestety kobieta nie została zaakceptowana przez resztę dynastii. Niektórym nie podobało się to, że pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, pracowała jako aktorka, a nawet to, że jej matka była czarnoskóra. Ostatecznie, przed dwoma laty, para zdecydowała się opuścić Wyspy Brytyjskie i przeprowadzić do USA, aby uchronić Meghan przed nieprzyjemnościami.

Małżonkowie mieszkają obecnie na Zachodnim Wybrzeżu, gdzie zajmują się wychowywaniem dzieci i prowadzeniem własnej fundacji. Jakiś czas temu polecieli do Londynu, by spotkać się z królową Elżbietą II, która akurat obchodziła 70-ty jubileusz sprawowania rządów. Niestety wyjazd nie okazał się przełomowy, jeśli chodzi o poprawę relacji z resztą rodziny, a zwłaszcza z księciem Karolemksięciem Williamem księżną Kate. Ojciec i brat mają za złe Harry’emu i Meghan to, że upublicznili sekrety rodziny podczas wywiadu dla Oprah Winfrey.

Tabloid Daily Mail dotarł do przyjaciół obu braci i dowiedział się od nich, że książę Cambridge ostatecznie przekreślił młodszego brata, widząc to, jak traktuje własnego ojca.

Naprawdę kocha Harry’ego i czuje, że stracił jedyną osobę, poza żoną, która była w stanie zrozumieć ich dziwne życie. Ale wierzy, że są rzeczy, których się po prostu nie robi. A Harry w 100 proc. przekroczył granicę – przekazał informator.

Harry i Meghan nie zamierzają jednak tracić czasu na tego typu rewelacje. Para udała się na mecz polo. Książę Harry szalał na koniu, a jego żona go dopingowała.

Książę Harry i Meghan Markle na meczu polo. Zdjęcia

Małżonkowie pojechali w weekend do Santa Barbara, gdzie książę wziął udział w meczu polo, grając w drużynie Los Padres. Niestety zespół przegrał z Folded Hills, co oznacza, że tym samym został wyeliminowany z konkursu Pacific Coast Circuit Intra-Circuit Cup.

Paparazzi zrobili znanej parze serię zdjęć. Harry świetnie zaprezentował się w białym komplecie do gry w polo. Również Meghan była ubrana „po luzacku”. Miała na sobie dżinsową koszulę i krótkie spodenki. Uwagę zwraca to, że strój był niechlujnie założony: kołnierz koszuli wywijał się w obydwie strony, a góra była krzywo włożona. Look uzupełniały czarne okulary przeciwsłoneczne i biżuteria.

Jak podobają się wam nowe zdjęcia pary?


Meghan Markle i książę Harry na meczu polo

Meghan Markle i książę Harry na meczu polo

Meghan Markle na meczu polo

Meghan Markle na meczu polo

Książę Harry na meczu polo

Książę Harry na meczu polo

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×