Szukaj

Krzysztof Rutkowski z żoną i synem w drodze na wakacje. Na lotnisku nie obyło się bez namiętnych scen

Krzysztof Rutkowski i Maja na lotnisku

Krzysztof Rutkowski i Maja na lotnisku

Krzysztof i Maja Rutkowscy, razem z synem Krzysiem, wybrali się na zasłużone wakacje. Ich wyprawę udokumentowali fotoreporterzy. Nie brakowało namiętnych scen.

Krzysztof Rutkowski i Maja Rutkowski tworzą bardzo malowniczą parę. Niedawno media rozpisywały się na temat ich spektakularnego ślubu i wielu sukien panny młodej. Obecnie ich codzienność możemy obserwować w social mediach. To tam małżonkowie chwalą się nowymi projektami, zdrowym stylem życia, jaki prowadzą, ćwiczeniami, domem, w którym zamieszkali, a który robi spore wrażenie, a także sukcesami zawodowymi. W zasadzie nie mają przed fanami tajemnic.

Niedawno Krzysztof wspierał Maję, która wystartowała ze swoim kanałem na YouTube, a kolorowe media rozpisywały się o ich kolejnym ślubie. Rutkowski już od dawna starał się uzyskać tak zwany rozwód kościelny i unieważnić przysięgę złożoną swojej poprzedniej żonie. O swoich planach opowiedział jakiś czas temu w rozmowie z Rewią.

Wnioskuję o unieważnienie sakramentu kościelnego. Maja mi powiedziała, że chciałaby, żebyśmy do końca świata byli ze sobą, a jeśli weźmiemy ślub kościelny to nawet i w niebie będziemy razem – zdradził Rutkowski.

Dotrzymał słowa i udało mu się to, a na swoim Instagramie zapowiedział, że już niebawem wraz z Mają, będą szykowali się do ceremonii w kościele. Póki co jednak zabrał rodzinę na wakacje.

Krzysztof i Maja Rutkowscy na lotnisku: zdjęcia paparazzi

Krzysztof, Maja i Krzyś pojawili się na lotnisku. Obładowani bagażami, ewidentnie wybierają się na wakacje – z Instastory celebrytki można się dowiedzieć, że do Grecji. Żona detektywa w pięknej, białej sukience z głębokim dekoltem, w której wyeksponowała swoje atuty, zajmowała się synkiem, a mężowi nie szczędziła czułości, które ten chętnie odwzajemniał. Nic dziwnego zresztą, bo nie dość, że kobieta wyglądała bardzo ponętnie, to dodatkowo atmosfera była niezwykle sprzyjająca – w końcu lecą w piękne miejsce, będą się relaksować i cieszyć wspólnym czasem.

Zajrzyjcie do naszej galerii.


Krzysztof Rutkowski i Maja na lotnisku

Krzysztof Rutkowski i Maja na lotnisku

Krzysztof Rutkowski i Maja na lotnisku

Krzysztof Rutkowski i Maja na lotnisku

Syn Rutkowskiego

Syn Rutkowskiego

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×