Krawczyk junior w sądzie walczy o majątek ojca! Podważył ostatnią wolę Krzysztofa. Paparazzi mieli co fotografować

Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk junior w poniedziałek pojawił się w sądzie rejonowym w Zgierzu, gdzie walczył o spadek po ojcu. Zdecydował się na niespodziewany ruch. Sprawdźcie, co takiego zrobił. 

Krzysztof Krawczyk doczekał się jednego biologicznego syna Krzysztofa juniora, który aktualnie ma 47-lat. Mężczyzna od dawna walczy z niepełnosprawnością. Nabył ją w wyniku wypadku, do którego doszło 28 czerwca 1988 roku pod Buszkowem koło Bydgoszczy. Samochód, którym podróżował z ojcem i macochą wpadł w zakręt i uderzył w drzewo. Syn muzyka doznał poważnych obrażeń:

Długo nie zdawałem sobie sprawy z tych uszkodzeń, które miałem. Złamania, stłuczenie pnia mózgu, zaniki płatów czołowych, złamania szczęki — komentował w Uwadze Krawczyk junior.

Wiadomo, że 47-latek wciąż musi się mierzyć ze skutkami padaczki, która nasila się w stresujących chwilach. W rozmowie z Pomponikiem zdradził, że taka sytuacja miała miejsce po jednym ze spotkań z Ewą:

Każdy taki stres to dla mnie zagrożenie. Po jednej z rozmów z Ewą Krawczyk, już po śmierci taty, miałem atak padaczki. Teraz też tak może być, ale ta rozprawa jest bardzo ważna dla mojej przyszłości, więc zbieram siły.

Krzysztof Krawczyk junior w sądzie spotkał się z macochą. Tak walczy o majątek po ojcu

Chociaż Krawczyk junior był jedynym biologicznym dzieckiem piosenkarza, ten krótko przed śmiercią sporządził notatkę, z której wynikało, że cały swój majątek przekazał żonie. Muzyk w 2002 roku również napisał testament. Jego żona, Ewa Krawczyk, zapewnia, że w poprzednim dokumencie także ona wszystko dziedziczyła.

Junior i jego macocha raz spotkali się w sądzie. Jak zapewniała wówczas mecenas, która reprezentuje interesy 47-latka, mężczyzna nie podjął decyzji na temat tego, czy podważyć testament:

Nie ma jeszcze ostatecznej decyzji pana Krzysztofa Krawczyka juniora. Do chwili obecnej nie przedstawiono żadnego innego testamentu spadkodawcy – zdradza w rozmowie z Faktem mecenas Monika Kucwaj-Zarzycka, prawniczka juniora.

W poniedziałek odbyła się kolejna rozprawa. Syn piosenkarza pojawił się w sądzie w Zgierzu. Krzysztof Krawczyk junior podważył testament ojca, w którym ten nie zostawił mu nic ze swojego majątku.

Sąd jeszcze nie podjął decyzji w sprawie dotyczącej majątku Krzysztofa Krawczyka.

Posłuchaj piosenki Krzysztofa Krawczyka juniora w hołdzie dla ojca:


Krzysztof Krawczyk junior w sądzie

Krzysztof Krawczyk junior w sądzie

Ewa Krawczyk – Opole 2021

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×