Szczęśliwy Krzysztof Ibisz odebrał żonę i nowo narodzonego synka ze szpitala, a paparazzi uchwycili ten moment na zdjęciach. Ale piękna z nich rodzina!

Zdjęcie (1) Szczęśliwy Krzysztof Ibisz odebrał żonę i nowo narodzonego synka ze szpitala, a paparazzi uchwycili ten moment na zdjęciach. Ale piękna z nich rodzina!

[1/25] Krzysztof Ibisz odebrał żonę i syna ze szpitala

Zdjęcie (2) Szczęśliwy Krzysztof Ibisz odebrał żonę i nowo narodzonego synka ze szpitala, a paparazzi uchwycili ten moment na zdjęciach. Ale piękna z nich rodzina!

[2/25] Krzysztof Ibisz odebrał żonę i syna ze szpitala

Zdjęcie (3) Szczęśliwy Krzysztof Ibisz odebrał żonę i nowo narodzonego synka ze szpitala, a paparazzi uchwycili ten moment na zdjęciach. Ale piękna z nich rodzina!

[3/25] Krzysztof Ibisz odebrał żonę i syna ze szpitala

Zdjęcie (4) Szczęśliwy Krzysztof Ibisz odebrał żonę i nowo narodzonego synka ze szpitala, a paparazzi uchwycili ten moment na zdjęciach. Ale piękna z nich rodzina!

[4/25] Krzysztof Ibisz odebrał żonę i syna ze szpitala

Zdjęcie (5) Szczęśliwy Krzysztof Ibisz odebrał żonę i nowo narodzonego synka ze szpitala, a paparazzi uchwycili ten moment na zdjęciach. Ale piękna z nich rodzina!

[5/25] Krzysztof Ibisz odebrał żonę i syna ze szpitala

Zdjęcie (6) Szczęśliwy Krzysztof Ibisz odebrał żonę i nowo narodzonego synka ze szpitala, a paparazzi uchwycili ten moment na zdjęciach. Ale piękna z nich rodzina!

[6/25] Krzysztof Ibisz odebrał żonę i syna ze szpitala

Zdjęcie (7) Szczęśliwy Krzysztof Ibisz odebrał żonę i nowo narodzonego synka ze szpitala, a paparazzi uchwycili ten moment na zdjęciach. Ale piękna z nich rodzina!

[7/25] Krzysztof Ibisz odebrał żonę i syna ze szpitala

Zdjęcie (8) Szczęśliwy Krzysztof Ibisz odebrał żonę i nowo narodzonego synka ze szpitala, a paparazzi uchwycili ten moment na zdjęciach. Ale piękna z nich rodzina!

[8/25] Krzysztof Ibisz odebrał żonę i syna ze szpitala

Zdjęcie (9) Szczęśliwy Krzysztof Ibisz odebrał żonę i nowo narodzonego synka ze szpitala, a paparazzi uchwycili ten moment na zdjęciach. Ale piękna z nich rodzina!

[9/25] Krzysztof Ibisz odebrał żonę i syna ze szpitala

Zdjęcie (10) Szczęśliwy Krzysztof Ibisz odebrał żonę i nowo narodzonego synka ze szpitala, a paparazzi uchwycili ten moment na zdjęciach. Ale piękna z nich rodzina!

[10/25] Krzysztof Ibisz odebrał żonę i syna ze szpitala

Zdjęcie (11) Szczęśliwy Krzysztof Ibisz odebrał żonę i nowo narodzonego synka ze szpitala, a paparazzi uchwycili ten moment na zdjęciach. Ale piękna z nich rodzina!

[11/25] Krzysztof Ibisz odebrał żonę i syna ze szpitala

Zdjęcie (12) Szczęśliwy Krzysztof Ibisz odebrał żonę i nowo narodzonego synka ze szpitala, a paparazzi uchwycili ten moment na zdjęciach. Ale piękna z nich rodzina!

[12/25] Krzysztof Ibisz odebrał żonę i syna ze szpitala

Zdjęcie (13) Szczęśliwy Krzysztof Ibisz odebrał żonę i nowo narodzonego synka ze szpitala, a paparazzi uchwycili ten moment na zdjęciach. Ale piękna z nich rodzina!

[13/25] Krzysztof Ibisz odebrał żonę i syna ze szpitala

Zdjęcie (14) Szczęśliwy Krzysztof Ibisz odebrał żonę i nowo narodzonego synka ze szpitala, a paparazzi uchwycili ten moment na zdjęciach. Ale piękna z nich rodzina!

[14/25] Krzysztof Ibisz odebrał żonę i syna ze szpitala

Zdjęcie (15) Szczęśliwy Krzysztof Ibisz odebrał żonę i nowo narodzonego synka ze szpitala, a paparazzi uchwycili ten moment na zdjęciach. Ale piękna z nich rodzina!

[15/25] Krzysztof Ibisz odebrał żonę i syna ze szpitala

Zdjęcie (16) Szczęśliwy Krzysztof Ibisz odebrał żonę i nowo narodzonego synka ze szpitala, a paparazzi uchwycili ten moment na zdjęciach. Ale piękna z nich rodzina!

[16/25] Krzysztof Ibisz odebrał żonę i syna ze szpitala

Zdjęcie (17) Szczęśliwy Krzysztof Ibisz odebrał żonę i nowo narodzonego synka ze szpitala, a paparazzi uchwycili ten moment na zdjęciach. Ale piękna z nich rodzina!

[17/25] Krzysztof Ibisz odebrał żonę i syna ze szpitala

Zdjęcie (18) Szczęśliwy Krzysztof Ibisz odebrał żonę i nowo narodzonego synka ze szpitala, a paparazzi uchwycili ten moment na zdjęciach. Ale piękna z nich rodzina!

[18/25] Krzysztof Ibisz odebrał żonę i syna ze szpitala

Zdjęcie (19) Szczęśliwy Krzysztof Ibisz odebrał żonę i nowo narodzonego synka ze szpitala, a paparazzi uchwycili ten moment na zdjęciach. Ale piękna z nich rodzina!

[19/25] Krzysztof Ibisz odebrał żonę i syna ze szpitala

Zdjęcie (20) Szczęśliwy Krzysztof Ibisz odebrał żonę i nowo narodzonego synka ze szpitala, a paparazzi uchwycili ten moment na zdjęciach. Ale piękna z nich rodzina!

[20/25] Krzysztof Ibisz odebrał żonę i syna ze szpitala

Zdjęcie (21) Szczęśliwy Krzysztof Ibisz odebrał żonę i nowo narodzonego synka ze szpitala, a paparazzi uchwycili ten moment na zdjęciach. Ale piękna z nich rodzina!

[21/25] Krzysztof Ibisz odebrał żonę i syna ze szpitala

Zdjęcie (22) Szczęśliwy Krzysztof Ibisz odebrał żonę i nowo narodzonego synka ze szpitala, a paparazzi uchwycili ten moment na zdjęciach. Ale piękna z nich rodzina!

[22/25] Krzysztof Ibisz odebrał żonę i syna ze szpitala

Zdjęcie (23) Szczęśliwy Krzysztof Ibisz odebrał żonę i nowo narodzonego synka ze szpitala, a paparazzi uchwycili ten moment na zdjęciach. Ale piękna z nich rodzina!

[23/25] Krzysztof Ibisz odebrał żonę i syna ze szpitala

Zdjęcie (24) Szczęśliwy Krzysztof Ibisz odebrał żonę i nowo narodzonego synka ze szpitala, a paparazzi uchwycili ten moment na zdjęciach. Ale piękna z nich rodzina!

[24/25] Krzysztof Ibisz odebrał żonę i syna ze szpitala

Zdjęcie (25) Szczęśliwy Krzysztof Ibisz odebrał żonę i nowo narodzonego synka ze szpitala, a paparazzi uchwycili ten moment na zdjęciach. Ale piękna z nich rodzina!

[25/25] Krzysztof Ibisz odebrał żonę i syna ze szpitala

Komentarze

×