Kryzys w związku Adele i Richa Paula. Zdjęcia paparazzi dowodem, że coś się wypaliło. Na luksusowych wakacjach zrobiło się nieprzyjemnie

Komentarze

 • Ewa pisze:

  Oczywiście, że każdy ma prawo decydować o swoim życiu. SWOIM, nie cudzym. Jeśli człowiek nie jest gotów na ryzyko, jakie zawsze niesie ze sobą posiadanie dziecka, to przecież można w ciążę nie zachodzić. Istnieje takie coś, co ludzie zwą odpowiedzialnością. Nie chcesz jej brać, to bądź konsekwentny/konsekwentna. Jeśli już narodzone dziecko uległoby wypadkowi lub zapadło na ciężką chorobę, też należałoby je dobić? Bo rehabilitacja jest droga i komfort życia się zmniejsza? Gdzie jest ta magiczna granica, kiedy człowiek zaczyna być człowiekiem? Albo kiedy nim być przestaje?
  I nie, nie jestem pozbawiona empatii. Nie zieję też nienawiścią do osób, które dokonały aborcji. Jest mi ich głęboko żal. I ich dzieci.
  Rozumiem, że w życiu bywają trudne sytuacje i trudne wybory. Ale coraz bardziej relatywizujemy i usprawiedliwiany coś, co jest po prostu złe.
  Pracuję z upośledzonymi młodymi dorosłymi. Niektórzy są upośledzeni głęboko, co nie czyni z nich potworów. I oni potrafią być szczęśliwi. Często bardziej niż ludzie pełnosprawni. Nie znam również ani jednego rodzica dziecka z niepełnosprawnością, który żałowałby, że dziecko się urodziło. Im potrzeba pomocy – tej instytucjonalnej, ale też po prostu zwykłej ludzkiej życzliwości. Bo osoby upośledzone czy z jakąkolwiek niepełnosprawnością powinny mieć prawo uczestnictwa w życiu społecznym. A jeżeli my będziemy o nich mówić jako o pasożytach, to świadczyć to może jedynie o zaniku człowieczeństwa w nas. Bo to, że oni są w pełni ludźmi i mają pełne prawo do życia i szacunku, jest faktem.
  Pozdrawiam i życzę więcej życzliwości dla drugiego człowieka. I jeżeli chcemy ze sobą dyskutować, to bez nienawiści. Obrażanie innych argumentem nie jest, raczej świadczy o niezdolności do rozmowy i problemach z samym sobą.

 • Iviv pisze:

  Rodzic chore dzieci a potem …. bujać się po lekarzach i kombinowć skąd na specjalistow i rechabilitacje wziąść.
  FIzjoterapia, logopeda, okulary korekcyjne, basen, hippoterapia. odpowiefnie obuwie, masa specjalistów – konsultacji. No i paliwo na dojazdy. TO KOSZTUJE. państw jakoś specjalnie nie pomaga. Wizyta na NFZ za dwa lato jakoś mnie nie ratuje.
  Świdczenie dla opiekuna który rezygnuje z pracy na rzecz wychowania dziwcka to jakaś jałmużna –
  Ani za to życ ani umrzeć.
  I ten ciągły strach CO BĘDZIE GDY MNIE ZABRAKNIE. Kto i jak zopiekuje się moim dzieckiem ???
  Kij zawsze ma dwa końce.

 • Kim pisze:

  Agata masz problem to idź na terapię a nie na plotarskim portalu siejesz propagandę trollu. To artykuł o Adele a nie o tobie, aborcji czy chorych dzieciach.

 • Gość pisze:

  Głupia jesteś i to Ty się doedukuj. Złapałaś się na kłamstwa pisowskie. Dzięki nie ma od razu rączek i nóżek. Serduszka. Moje dziewieciotygodniowe wyglądało jak kawałek skóry z kurczaka . Leczcie się na głowę obrońcy życia

 • Gość pisze:

  Tak lekko przychodzi nam pozbawić życia, a tak ciężko nam żyć z tą maysla . Miliardy istnień

  • Gość pisze:

   Oj jak zakładasz gumę tez tak o tym myślisz, albo jak ona bierze taksy? Przecież z tego mogłyby być dzieciaki a tak skazujecie biedne plemniki na rzeź.
   Kobietom, które poroniły tez wrzucasz, że straciły dziecko?
   Tym, które usunęły ciążę bo dzieciak nie miał mózgu albo innych narządów wewnętrznych tez mówisz ze zabiła „”dziecko”, które które tak już było martwe?
   Puknijcie się w te wasze zakute pisowskie łby

 • Gość pisze:

  Agata ale ty głupia jesteś ,aż mi cię żal !!!!?

 • Gość pisze:

  Agata ale ty głupia jesteś ,aż mi cię żal.

 • Gość pisze:

  Maczuga małpy się znudziła

 • Gość pisze:

  Do Agata: Agata, co ty pierd….lisz. To tylko Twój przykład. Osobisty. Nie każdy musi żyć jak Ty i zgadzać się na do oszenia takiej ciąży, ale Ty oczywiście, matka polka heroistka ,chcesz narzucić żeby każda kobieta bez względu na to co powie lekarz ciążę donosiła, bo może okaże się że będzie jak u ciebie, istny cud nad Wisłą… a jeśli tak nie będzie i urodzi się chore dziecko to co ? ,To ochoczo zakasasz rękawy , zrezygnujesz z życia prywatnego, pracy i rozwoju osobistego i będziesz z każdą matka, ktora donosiła upośledzona ciążę zapiep….ać przy tych dzieciach i bedziesz żebrala o każdy grosz na leczenie i utrzymanie? Zapraszam do ośrodków z dziecmi niepełnosprawnymi i domów samotnych matek oraz do domów w których takie dzieci są. Przestan decydować za innych i daj im wybór. Bo po to by te protesty, żeby nawet takie jak Ty mogły w one w jakikolwiek sposób decydować o sobie.

 • Ania pisze:

  Do Agata.Piekny komentarz,dziekuje .

 • Aga pisze:

  Do Agaty : Fajnie i mądrze napisane.

 • Gość pisze:

  Kryzys? nie pierwszy i zapewne nie ostatni

 • Gość pisze:

  Ta Adel jest zdrowo pukięta w makówe

 • Ilona pisze:

  AGATA- brawo!!

 • Goonikuj pisze:

  Niech się ogarnie bo tyc znowu zaczęła

 • Gość BABCIA pisze:

  Każdy miewa złe i dobre chwile w związku.Nie wyciągajcie pochopnych wniosków.

 • Gość pisze:

  Cóż, kobiety zagranicą rządzą. Nie to co w Polsce…. Uległość, brak poczucia, wartości, kompleksy….

  • Kobieta pisze:

   Polki zawsze rządziły i rządzić będą, tyle że od wieków robią to na zasadzie „ty jesteś głową ja szyją”. Zapytaj babci, mamy, albo starszej sąsiadki, bo rówieśniczka Ci tego nie potwierdzi. W momencie odebrania nam prawa do decydowania o naszym ciele wyszło na ulicę w samej Warszawie 200 tys. głównie kobiet, choć było dużo mężczyzn – kłaniam się tym Panom nisko. A strajki były we wszystkich miastach i miasteczkach, wiele miesięcy. I to kobiety odsuną PiS i Konfę od koryta, za to jak z nami postąpiły.

  • AGATA pisze:

   Do „Kobieta” – choć nie powinna używać tego nicka. Przekupy, które wylazły na ulice, nie chcą decydować o swoim ciele, tylko o cudzym. Zaciazajac, nosisz w sobie CZŁOWIEKA o całkowicie innym DNA. Doedukuj się. Sprawdź, kiedy DZIECKO ma usta, dłonie – będziesz być może zdziwiona. Mój dziś 7-letni syn miał być „martwym płodem” i namawiano mnie do usunięcia go w ramach NFZ, bo jego serduszko nie pokazywało się na monitorze. Decyzja o mordzie na własnym dziecku ZAAAWSZE odbije się w przyszłości na Twoim życiu. Poczytaj, poszukaj materiałów, dowiedz się, kto stoi za „uświadamianiem” i podburzaniem kobiet. Wszystkiego dobrego.

  • Gość niedzielny pisze:

   Pieprznięci w łep obrońcy życia zastanówcie się gdzie są dorośli z downem . W ośrodkach. Bo zazwyczaj są nadpobudliwi seksualnie i trzeba nad nimi panować. Dostają leki i opiekę. Starzy rodzice nie poradzili by sobie. Może zmienilibyście zdanie gdyby zgwałcił was syn lub brat z downem albo inna choroba

  • Gość pisze:

   Oj Agata, Ty też raczej nie powinnaś się określać żeńskim imieniem. Posłuchaj historii osób, które musiały patrzeć na śmierć swoich dzieci, bo zostały zmuszone do urodzenia uszkodzonego płodu. A usta i ręce tak jak wspomniałaś, nie kształtują się w 1-2 tygodniu. Zdecydowanie zalecam douczenie się, to mniej boli niż pierniczenie takich głupot, serio 😉 To, że w pani przypadku diagnoza się nie sprawdziła, nie znaczy, że w każdym tak jest. Dlatego KAŻDY powinien mieć prawo wyboru i móc samemu decydować o swoim życiu!

×