Gwiazdy „Gry o tron” wzięły ślub i zaskoczyły wszystkich! Tak pięknych zdjęć z ceremonii dawno nie widzieliśmy!

ślub Gra o tron

Kit Harington i Rose Leslie wzięli ślub

Kit Harington oraz Rose Leslie znani są z uwielbianego na całym świecie serialu Gra o tron. Aktorzy wcielili się w serialu w role Jona Snowa i Ygritte. Już od 2012 roku podejrzewano, że Kit i Rose łączy coś więcej niż tylko miłość serialowych bohaterów. Paparazzi szybko wytropili, że para często spotyka się poza planem.

Ostatnio gwiazdy nie kryły się ze swoim związkiem pokazując się publicznie na wydarzeniach publicznych. Przystojny aktor, zapytany przez dziennikarzy, w końcu wyznał, że natychmiast zakochał się w swojej serialowej koleżance:

Jeśli ktoś bardzo ci się podoba, a potem scenariusz przewiduje ci z tą osobą miłosny wątek, to zakochać się jest bardzo łatwo – wyznał w rozmowie z E! News.

Rok temu Kit oświadczył się Rose. Obecnie już wiemy, że para stanęła na ślubnym kobiercu i wreszcie powiedziała sobie „tak”.

Suknia ślubna Rose Leslie

Ślub Kita Haringtona i Rose Leslie odbył się 23 czerwca w urzędzie w Huntly w hrabstwie Aberdeen w Wielkiej Brytanii. Panna młoda miała na sobie zjawiskową kreację Elie Saab, która powstała z myślą o niej. Wiadomo tylko, że Rose uczestniczyła w powstawaniu projektu, który powstawał w tajemnicy przez prawie 4 miesiące.

Warto nadmienić, że piękna aktorka pochodzi ze szkockiego szlacheckiego rodu. Jej ojciec, Seb Leslie, jest właścicielem widowiskowego zamku w West Garioch i właśnie w nim odbyło się wesele gwiazd Gry o tron. Natomiast ojciec Kita Haringtona, sir David Hariington, jest arystokratą, co tylko oznacza, że na zaproszonych gości czekało przyjęcie z rozmachem.

Zdjęcia z ceremonii poniżej. Jak oceniacie suknię ślubną Rose Leslie?

Michał Pazdan pochwalił się ślubnym zdjęciem z żoną! Z okazji 5 rocznicy opublikował przepiękną fotkę z ceremonii

Dziś 5 rocznica ślubu Anny i Roberta Lewandowskich! Tak wygląda prawdziwa miłość! [DUŻO ZDJĘĆ]

To był ślub jak z filmu! Córka Zbigniewa Bońka wyszła za mąż! Mamy mnóstwo zdjęć i wideo z pierwszego tańca!

Śliczna gwiazda TVN-u wzięła ślub! Pokazała swojego męża i suknię ślubną!


Kit Harington i Rose Leslie wzięli ślub

Kit Harington i Rose Leslie wzięli ślub

Kit Harington i Rose Leslie wzięli ślub

Kit Harington i Rose Leslie wzięli ślub

Rose Leslie w sukni ślubnej

Rose Leslie w sukni ślubnej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×