Szukaj

Kinga Rusin pochwaliła się nowym ciuszkiem! O takim płaszczu marzą wszystkie stylowe kobiety!

Kinga Rusin pod studiem Dzień Dobry TVN. W czym zaprezentowała się gwiazda wychodząc z pracy? Dziennikarka postawiła dzisiaj na bardzo stylową, lecz bezpieczną w kolorach stylizację. Największą furorę zrobił jednak jej płaszczyk w groszki. 
Kinga Rusin w płaszczu i z torebką YSL

Kinga Rusin chcąc nie chcąc, zawsze zwraca na siebie szczególną uwagę. Przez tak wiele już lat pracy w show-biznesie należy do grona topowych gwiazd, w związku z czym paparazzi nie mogą przejść obok niej obojętnie.  Ponadto od lat dziennikarka uznawana jest za ikonę stylu. Wielokrotnie wygrywała w internetowych konkursach na najlepiej ubraną obywatelkę. Nic dziwnego, Kinga zawsze prezentuje się bardzo dobrze, a stylizacje stanowią inspirację dla wielu Polek. Jak wypadła dzisiaj podczas wyjścia ze studia śniadaniówki?

Prowadząca Dzień Dobry TVN jak można było się spodziewać opuściła budynek przy ulicy Hożej w bardzo dobrym humorze. Towarzyszył jej oczywiście ukochany piesek Czarek, który wyjątkowo dzielnie pozował z panią do zdjęć. Ta dzisiaj postawiła na czerń i biel. Miała na sobie oversizową bluzkę w trzech kolorach oraz bielutkie jak śnieg, szerokie spodnie. Narzuciła na siebie również przepiękny płaszczyk w groszki, który dodawał nutki elegancji. Całość uzupełniła sandałkami na obcasie i torebką na złotym łańcuszku od Saint Laurent.

Zanim jednak wsiadła do samochodu zapozowała do zdjęć z jedną z fanek, którą spotkała na swej krótkiej drodze.

Jak podoba Wam się jej look? Nam bardzo!

Kinga Rusin wyleciała na majówkę i już szaleje ze stylizacjami! Jej najnowszy komplet pokocha każda kobieta z klasą!

Kinga Rusin wreszcie poczuła wiosnę! Jej zwiewna stylizacja to połączenie tylko najlepszych trendów!

Kinga Rusin zafundowała córkom morderczą Wielkanoc! Tak wykończonych Poli i Igi internet jeszcze nie widział


Czy Kinga Rusin dobrze się ubiera?

×