Szukaj

Nowa stylizacja Kingi Rusin odbiera mowę! Gwiazda nawet w szarościach błyszczy jak diament!

Kinga Rusin w Dzień Dobry TVN

Kinga Rusin poprowadziła niedzielne wydanie Dzień Dobry TVN. Dziennikarka po opuszczeniu studia cierpliwie pozowała do zdjęć w swojej modnej stylizacji. Zobacz, jak się ubrała.

Kinga Rusin to bez wątpienia jedna z popularniejszych dziennikarek TVN-u. Od wielu lat pojawia się w weekendowych wydaniach Dzień Dobry TVN. W programie spotyka się z ciekawymi gośćmi, z którymi wraz z Piotrem Kraśko poruszają niemniej interesujące tematy.

Rusin obecna jest w mediach od lat, nadal jednak wzbudza zainteresowanie paparazzi, którzy regularnie czekają na nią pod studiem porannego show. Kinga stara się ich nie ignorować, a wręcz przeciwnie – zawsze znajdzie chwilę, by cierpliwie zapozować do zdjęć, które natychmiast obiegają cały internet. Tak też było dzisiaj.

Dziennikarka po wyjściu ze studia zrzuciła z siebie elegancką sukienkę i ubrała się w bardziej wygodne ciuchy. Miała na sobie jasną bluzkę, do której dobrała skórzane spodnie z szerokimi nogawkami. Na ramiona zaś zarzuciła kremowy płaszcz.

Stylizację uzupełniła ciemnosiwa torebka, a także buty na wysokim obcasie. Kropką nad i niedzielnego ubioru były przeciwsłoneczne brązowe okulary, które całości nadały odpowiedniego charakteru.

Podoba się Wam takie połączenie?

Edyta Górniak opowiedziała o duchowej przemianie na planie „Agenta”! Nie uwierzycie co powiedziała o Kindze Rusin!

Kinga Rusin walczy z wiatrem w futrzanym płaszczu. Skryła pod nim obłędny kombinezon!

Kinga Rusin pokazała niezwykłe zdjęcie z dzieciństwa. Zrobiła to by zwrócić uwagę na ważny apel!

 

 


Kinga Rusin w Dzień Dobry TVN

Kinga Rusin w Dzień Dobry TVN

Kinga Rusin w Dzień Dobry TVN

Kinga Rusin w Dzień Dobry TVN

Kinga Rusin w Dzień Dobry TVN

Kinga Rusin w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×