Zabójcze szpilki Kingi Rusin będą wam się śnić po nocach! Sama Victoria Beckham mogłaby jej ich pozazdrościć

Kinga Rusin po Dzień Dobry TVN

Kinga Rusin po Dzień Dobry TVN

Kinga Rusin w wysokich szpilkach Valentino

Lato i wakacje oficjalnie się już rozpoczęły, ale niestety nie dla wszystkich. Dziennikarze pracujący w programach śniadaniowych nadal stawiają się do pracy, a o urlopach mogą zapomnieć, lub już na nich byli. Do tej drugiej grupy należy Kinga Rusin, która niedawno wróciła z bajkowego wyjazdu, i w Dzień Dobry TVN pochwaliła się przepiękną opalenizną.

Paparazzi przyłapali ją pod studiem w towarzystwie swojego pupila, Czarka Lisa. Rusin wyglądała fantastycznie i promiennie, bez wątpienia nieźle wypoczęła podczas swojego wakacyjnego wyjazdu. Jej stylizacja również robiła wrażenie. Gwiazda zdecydowała się na beżowy, oversize’owy sweter o dużych oczkach w jasnym, beżowym kolorze, który połączyła z obcisłymi, ciemnymi spodniami i beżowymi szpilkami od Valentino z paskami wysadzanymi ćwiekami, które kosztują ponad 3 tysiące złotych (w sprzedaży online dostępny jest model w kolorze czarnym). Jakby tego było mało, miała ze sobą dwie torebki – z niezbędnymi gadżetami i na laptopa.

Swoją stylizację Kinga wykończyła podkreślonymi ustami, dużymi okularami przeciwsłonecznymi i pięknym uśmiechem, którego nie poskąpiła fotografującym ją paparazzi. Najwyraźniej humor naprawdę jej dopisywał.

Jak wam się podoba?

Okradli Kingę Rusin! Gwiazda TVN straciła gigantyczne pieniądze! „Dostawałam ochłapy”

„Powiem to po raz pierwszy”. Kinga Rusin koncertowo wbiła szpilę Tomaszowi Lisowi! To musiało potwornie zaboleć

Kingę Rusin można pomylić z Anną Lewandowską! 47-letnia gwiazda TVN ma takie ciało, że aż od samego patrzenia robi się gorąco!

Kinga Rusin w niebotycznie wysokich szpilkach na spacerze z psem! Jej wygląd powala na kolana!


Kinga Rusin w ciemnych dżinsach po Dzień Dobry TVN

Kinga Rusin w ciemnych dżinsach po Dzień Dobry TVN

Kinga Rusin w ciemnych dżinsach po Dzień Dobry TVN

Kinga Rusin w ciemnych dżinsach po Dzień Dobry TVN

Szpilki Valentino

Szpilki Valentino

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×