Szukaj

Zamiast wielkiego show była wielka rewia mody! Kinga Rusin dawno nie wyglądała tak pięknie!

Kinga Rusin w szarym kombinezonie

Kinga Rusin wychodzi ze studia Dzień Dobry TVN

Wakacje dobiegły końca, zapowiadane przed kilkoma dniami jesienne ramówki stacji telewizyjnych ruszyły, a gwiazdy wróciły z zagranicznych wojaży, zwarte i gotowe do pracy. Nadchodzący sezon towarzyski będzie bez wątpienia wymagający, dlatego nabranie odpowiedniego dystansu do życia i zregenerowanie sił było tak ważne. Przyniosło również zamierzone efekty – co doskonale widać po Kindze Rusin, która w tym roku znów wybrała się z ukochanym na drugi koniec świata.

Nie da się zaprzeczyć, Rusin wygląda kwitnąco. Paparazzi przyłapali ją, gdy opuszczała studio nagraniowe Dzień Dobry TVN. Choć przez całe wakacje nie dała fanom za sobą zatęsknić, chwaląc się bajecznymi zdjęciami z wakacji, to gotowa i zwarta do pracy prezentowała się naprawdę spektakularnie.

Tego dnia postawiła na neutralne kolory, co było miłą odmianą po barwnych kreacjach z rajskiego urlopu. Postawiła na jasnoszary kombinezon, który podkreślił jej nogi i smukłe ramiona. Dzięki czarnemu paskowi, talia została podkreślona, a symetryczne proporcje ciała dziennikarki zachowane. Dodatki, którymi wykończyła look, nadawały całości odpowiednie dozy zmysłowości i kobiecej elegancji.

Poręczna torebka Gucci na dokumenty, drobne kosmetyki i kluczyki do samochodu, przeciwsłoneczne okulary i genialne gladiatorki wiązane nad kostką świetnie zgrywały się z kombinezonem. Dzieła dopełniły rozpuszczone, opadające na plecy i ramiona włosy.

Jak wam się podoba?

Kinga Rusin wróciła z Indonezji i powaliła swoim wyglądem! Opalona i wypoczęta wyglądała jak nastolatka!

Rozmarzona Kinga Rusin z Markiem Kujawą świętują zakończenie wakacji we dwoje!

Zakochana Pola Lis wtulona w swojego ukochanego. Córka Kingi Rusin pokazała bardzo romantyczne zdjęcie


Czy Kinga Rusin dobrze się ubiera?

×