Szukaj

Kinga Rusin ubrana jak na najlepszy pokaz mody świętuje urodziny Poli Lis! Paparazzi oszaleli na widok gwiazdy i jej córki!

Kinga Rusin i Pola Lis świętowały 23. urodziny dziewczyny. W ten wyjątkowy dzień wybrały się na wspólny spacer. Dziennikarka zrobiła córce zdjęcie i opublikowała na Instagramie. W jej ślady poszli paparazzi, którzy udokumentowali całą przechadzkę.
Kinga Rusin, Pola Lis

Kinga Rusin, Pola Lis

Kinga Rusin zabrała swoja starszą córkę, Polę Lis, na spacer. Dzień był wyjątkowy, bo dziewczyna świętowała 23. urodziny. Dziennikarka skorzystała z okazji i zrobiła jej słodkie zdjęcie, które ze wzruszającym opisem i życzeniami, opublikowała na Instagramie, a pisaliśmy o tym tutaj. Sytuacji nie przeoczyli też paparazzi. Mamy więcej fotografii z ich spaceru.

Zobacz: Kurtka Kingi Rusin to absolutny hit sezonu! Każda stylowa kobieta może wziąć z niej przykład

Kinga Rusin i Pola Lis na spacerze z pieskiem

Kinga Rusin, mimo że jest bardzo zajęta, zawsze znajduje czas dla swoich dorosłych już córek. Widać, że lubią spędzać ze sobą czas. Tak też było w urodziny Poli Lis.

Dziennikarka razem z córką wybrały się na jesienny spacer z pieskiem. Dzień był wyjątkowy, bo urodziny Poli, więc okazja do spotkania jak najbardziej odpowiednia. Z pewnością oprócz wpisu na Instagramie i mnóstwa życzeń, były też prezenty.

Tymczasem możemy podziwiać, jak panie swobodnie konwersując, miło spędzały czas.

Zobacz: Kinga Rusin w spodniach deformujących sylwetkę. Noszą je tylko odważne i pewne siebie kobiety

Kinga Rusin na spacer wybrała niezobowiązujący kraciasty płaszcz z grubej tkaniny, w odcieniach bieli i czerni. Do niego dobrała dodatki w kolorze brązowym, botki i bardzo ciekawą torebkę z frędzlami. Casualowo, swobodnie, a jednak elegancko, jak zawsze.

Pola Lis paradowała w modnej, krótkiej puchówce w kolorze karmelowym, białej bluzie z kapturem, czarnych spodniach rurkach i białych snickersach. Odpowiednio do wieku i okazji, ale jednak z modowym zacięciem. Wszystko tu do siebie pasowało.

Ciekawym elementem jest też komputer dziewczyny, który nosi w puchatym, pomarańczowym etui. Nie tylko praktycznie, ale też ozdobnie.

Kontaktu, jaki ma z córkami Kinga Rusin można jej pozazdrościć. Pola i Iga wyrosły na bardzo samodzielne i ambitne młode kobiety.

Zobacz: Kinga Rusin ubrała się tak, że od razu poprawiła humor internautom. Spadł na nią grad podziękowań

Zdjęcia ze spaceru w naszej galerii.


Kinga Rusin na spacerze z córką Polą

Kinga Rusin na spacerze z córką Polą

Kinga Rusin na spacerze z córką

Kinga Rusin na spacerze z córką

Pola Lis

Pola Lis

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×