Szukaj

Landrynkowa Kim Kardashian bryluje z dziećmi na luksusowym jachcie! Jej pupa robi wrażenie nawet z oddali!

Kim Kardashian na jachcie

Kim Kardashian z dziećmi na prywatnym jachcie

Kim Kardashian zdaje sobie sprawę z tego, że jak relaksować się, to tylko z klasą. Celebrytka postanowiła pochwalić się swoją nową sylwetką, a przy okazji nabrać nieco koloru. I z pewnością nie było na to lepszego miejsca niż ekskluzywny jacht. Całą relację z przebiegu wycieczki Kim na bieżąco udostępniała na Instagramie.

Podczas chwili relaksu, amerykańskiej gwieździe towarzyszyły pięcioletnia North i dwuletni Saint. Córka Chicago, która urodziła się w styczniu, prawdopodobnie w tym czasie została w domu. Na statku nie zabrakło także przyjaciół Kim z dziećmi. I chociaż Kayne West nie był tego dnia z nimi, w tle leciała jego muzyka. Podobno na łodzi było kilku pracowników. To oni mieli spełniać każde życzenie odpoczywających osób.

Bez wątpienia Kim ma talent do zwracania na siebie uwagi. Zwłaszcza w odważnych stylizacjach. Gwiazda podczas rejsu ubrała dopasowany kostium Chanel w kolorze landrynkowym. Kardashianka zdecydowała się spiąć włosy. Pomimo wysokich temperatur, miała na sobie mnóstwo makijażu.

Mała North najwidoczniej już próbuje upodobnić się do mamy i decyduje się na wyraziste kolory. Dziewczynka ubrała żółty strój kąpielowy, a włosy upięła w warkocze.

Chociaż wydawać by się mogło, że jest to prywatny odpoczynek, na moście czekał na Kim tłum paparazzi. Przez nich rejs opóźnił się o dłuższą chwilę. Zdenerwowana Kim, w odwecie także zaczęła ich nagrywać, czym pochwaliła się na Snapchacie:

Wreszcie most został otwarty, ponieważ paparazzi spowodowali wpadek. I nie chcieli podnieść mostu. I przez to musieliśmy czekać przynajmniej 40 minut – żaliła się Kardashianka.

Ekipa dopłynęła jednak do Miami. Wieczorem Kim wybrała się na imprezę, na którą wybrała stylizację, która nie przeszła bez echa.

Kim Kardashian jak porno koszmarek. Lateksowa sukienka opinała jej seksowne ciało, ale nowa fryzura zdecydowanie popsuła cały efekt

Niebywała metamorfoza Kim Kardashian. Drastycznie ścięła swoje włosy! Teraz to zupełnie inna osoba

Co łączyło Kim Kardashian z Michaelem Jacksonem? Właśnie wyszedł na jaw szokujący sekret


Czy Kim Kardashian jest dobrą matką?

×