Szukaj

Tak Kim Kardashian ubrała się na KOLACJĘ! Króciutkie szorty, biust na wierzchu, efekt side boob… Ładnie?

Kim Kardashian wpadka

Kim Kardashian w szortach na kolacji

Kim Kardashian, gwiazda domowego porno, reality show o życiu swojej rodziny i Instagrama. Próbowała śpiewać, tańczyć w Dancing with the Stars, grać w filmach klasy C i nawet wydała książkę – zbiór najlepszych selfies. Niestety, jeśli Kim posiada jakiś talent, to nadal pozostał nieodkryty (chociaż Paris Hilton była bardzo zadowolona, kiedy Kim posprzątała w jej szafie), ale Kardashianka nie przejmuje się tym w ogóle, ponieważ dzięki internetowi może szkolić i polerować swój talent w robieniu zdjęć oraz epatowaniu nagością.

Kim Kardashian znowu prawie nago. Chwali się szczuplejszą sylwetką! To zasługa nowej diety

Lubiąca swoje ciało, głównie wtedy kiedy jest jak najbardziej odkryte, Kim coraz częściej robi ustawki z paparazzi. Jak twierdzą zagraniczne serwisy, celebrytka rozpaczliwie pragnie ocalić spadająca oglądalność KUWTK i jednocześnie reklamować swoją markę kosmetyków do makijażu, stąd codzienna porcja “ostrych” zdjęć Kim.

Tym razem fotoreporterzy zrobili Kim zdjęcia, w drodze na kolację ze znajomymi do pizzerii Manny’s Pizzeria. Celebrytka wybrała z tej okazji mocno nieformalny strój – dżinsowe szorty i biały top, z tym że top był prześwitujący i mocno wycięty z tyłu i po bokach, co dało efekt tzw. side boob, czyli odsłoniętego boku piersi. Stylówkę gwiazdka uzupełniła błyszczącymi szpilkami wiązanymi na łydce i piterkiem Gucci.

Klasa!

Córka Kim Kardashian ma dopiero 4 lata, a ona już ją wyszczupla! Zalała ją za to wielka fala krytyki

Kim Kardashian w dżinsowych szortach i obcisłej koszulce

Kim Kardashian w dżinsowych szortach i obcisłej koszulce

Kim Kardashian bez stanika

Kim Kardashian bez stanika


Czy Kim Kardashian do twarzy jest w bieli?

×