Szukaj

Kim Kardashian z odkrytymi piersiami poszła do telewizji! W takim stroju paradowała po ulicy [ZDJĘCIA]

Kim Kardashian bez stanika

Kim Kardashian bez stanika na ulicy

Kim Kardashian wielokrotnie rozgrzewała internet swoimi stylizacjami – rajstopki do marynarki, przezroczyste sukienki-namioty, czy bieliźniane body – to wszystko zdaniem celebrytki doskonale nadaje się na ulicę, kolację czy spotkanie. Kimmy jest bardzo dumna ze swojego ciała, zwłaszcza, że jak sama twierdzi – “nigdy nie była  w tak dobrej formie jak teraz”.

Kim w czwartek szła do studia telewizyjnego na wywiad z Jimmym Kimmelem. Z tej okazji postanowiła pokazać swoje piersi: celebrytka miała na sobie bardzo seksowny, grafitowy komplecikcrop top i długą, opinającą sylwetkę spódnicę plus szpilki z paseczkami. Pod top na cieniutkich ramiączkach nie założyła żadnego stanika, więc jej dorodne, puszczone wolno piersi przyciągały wzrok.

Wyobrażacie sobie jak chodziłaby Kim ubrana, gdyby mieszkała w Polsce? Przecież ta kariera w naszym kraju nigdy by się nie wydarzyła!

Kim Kardashian, Jennifer Lopez, Rihanna i Beyonce retuszują swoje słynne pośladki? Gwiazdy w rzeczywistości wyglądają zupełnie inaczej!

Powstaną kolejne serie programu Kardashianów! Nie uwierzycie przez ile lat będą na antenie!

Tak Kim Kardashian oszukuje fanów! Wydało się w co inwestuje miliony dolarów!


Lubisz styl ubierania się Kim Kardashian?

×