Szukaj
Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Sopot 2018: Zapłakana Sylwia Grzeszczak w objęciach Libera zdeklasowała wszystkie gwiazdy! Pięknie zaśpiewała i opowiedziała o swojej córce!
Sopot 2018: Zapłakana Sylwia Grzeszczak w objęciach Libera zdeklasowała wszystkie gwiazdy! Pięknie zaśpiewała i opowiedziała o swojej córce!

Sopot 2018: Zapłakana Sylwia Grzeszczak w objęciach Libera zdeklasowała wszystkie gwiazdy!...

Sopot 2018: Zapłakana Sylwia Grzeszczak w objęciach Libera...

Odjechane kreacje gwiazd na Polsat SuperHit Festiwal 2018: Michał Szpak, Ewelina Lisowska, Maryla Rodowicz, Cleo
Odjechane kreacje gwiazd na Polsat SuperHit Festiwal 2018: Michał Szpak, Ewelina Lisowska, Maryla Rodowicz, Cleo

Odjechane kreacje gwiazd na Polsat SuperHit Festiwal 2018: Michał Szpak, Ewelina...

Odjechane kreacje gwiazd na Polsat SuperHit Festiwal 2018:...

Prawdziwy ogień na Instagramie! Mikołaj Roznerski publicznie flirtuje z Adrianą Kalską! Jaki z niego romantyk!
Prawdziwy ogień na Instagramie! Mikołaj Roznerski publicznie flirtuje z Adrianą Kalską! Jaki z niego romantyk!

Prawdziwy ogień na Instagramie! Mikołaj Roznerski publicznie flirtuje z Adrianą Kalską!...

Prawdziwy ogień na Instagramie! Mikołaj Roznerski publicznie flirtuje...

Dziś sobota, 26.05.2018

Ciężarna Khloe Kardashian przebrana za Zorro cichaczem przemyka się przez lotnisko! Jej brzuch był w centrum uwagi

Khloe Kardashian w ciąży


Khloe Kardashian w ciąży przyłapana przez paparazzi

Słynna już ciąża Khloe Kardashian może być tematem wielu książek. O błogosławionym stanie gwiazdy media plotkarskie rozprawiają od kilku miesięcy. Przez długi czas jedyną pewną informacją był fakt, że celebrytka od dawna pragnęła zostać mamą.

Kardashianka regularnie dzieli się swoimi zdjęciami na Instagramie, zatem fani z wypiekami na twarzy mogli podziwiać jej powiększający się brzuszek. Śliczne zdjęcia udostępniane przez Khloe często budziły wiele kontrowersji, szczególnie te mocno poprawiane i udoskonalane techniką. Z tego powodu do końca nie było wiadomo jak celebrytka i jej brzuch wyglądają bez retuszu.

Khloe z powodzeniem opanowała sztukę kamuflażu, jednak ku radości internetowych fanów, po długim czasie zabawy w kotka i myszkę, celebrytka wreszcie potwierdziła swoją ciążę. Pokazała spory brzuch ciążowy i napisała kilka słów na Instagramie:

 Moje największe marzenie się spełniło! Będziemy mieli dziecko! Czekałam i zastanawiałam się, ale Bóg miał dla mnie plan. Wiedział, co robi. Musiałam mu tylko zaufać i być cierpliwą. Nadal nie mogę czasem uwierzyć, że nasza miłość stworzyła życie! Tristan, dziękuję ci za to, jak mnie kochasz! Dziękuję za to, że traktujesz mnie jak królową! Dziękuję, że sprawiłeś, że czuję się piękna! Tristan, a najbardziej dziękuję ci, że zrobiłeś ze mnie mamusię!

Khloe wyjaśniła również internautom dlaczego utrzymywała swoją ciążę w tajemnicy przez wiele tygodni:

Wiem, że utrzymywaliśmy to w tajemnicy, ale chcieliśmy cieszyć się tym z rodziną i przyjaciółmi tak długo, jak mogliśmy. Cieszyć się naszym pierwszym cennym momentem sami. Dziękuję wszystkim za zrozumienie.

Zatem teraz już wszystko jest jasne – Khloe już w kwietniu zostanie mamą! To potwierdzenie wywołało oczywiście wokół jej osoby jeszcze większy szum medialny. Paparazzi aktualnie śledzą jaj każdy krok.

Ostatnio celebrytka pojawiła się w przebraniu Zorro na lotnisku, z pewnością miała nadzieję, że pod osłona takiej kreacji nikt jej nie rozpozna i w spokoju przemknie się do samolotu. Jednak czujni paparazzi jej czarnym filmowym kamuflażem zwieść się nie dali!

Khloe jest cała w czerni, w długim obszernym płaszczu, okularach i kapeluszu. Swój brzuch ciążowy, który obecnie budzi największe zainteresowanie na portalach plotkarskich, piękna i sprytna Khloe niestety zakryła sporą torebką. Zobaczcie zdjęcia.

To jakiś obłęd! Khloe Kardashian w ciąży z każdym dniem wygląda coraz lepiej! Ostatnie zdjęcie z zaokrąglonym brzuchem jest rewelacyjne!

Khloe Kardashian wybrała już imię dla swojego dziecka! Zdradziła je w programie Ellen DeGeneres!

Ciężarna Khloe Kardashian zaszalała i pokazała swój imponujący brzuch w mikro bikini! Fani ugotowani!

Lubisz Khloe Kardashian?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×