Szukaj

Orlando Bloom nie przestrzega przymusowej kwarantanny i całuje ciężarną Katy Perry! Są zdjęcia

Katy Perry i Orlando Bloom zatęsknili za sobą podczas kwarantanny. Para spotkała się na stacji benzynowej, gdzie zamieniła kilka słów, a nawet dała sobie buzi. Wszystko uwiecznili paparazzi.
Katy Perry, Orlando Bloom

Katy Perry, Orlando Bloom

Katy Perry i Orlando Bloom wrócili do Stanów Zjednoczonych ze względu na pandemię koronawirusa. Piosenkarka przerwała swoje koncerty w Australii, a aktor opuścił Czechy, gdzie trwały zdjęcia do nowych odcinków serialu Carnival Row. Pojawiło się podejrzenie, że ktoś z ekipy mógł być zarażony wirusem SARS-CoV-2, przez co Bloom po powrocie do domu musiał poddać się 14-dniowej kwarantannie.

Wygląda jednak na to, że aktor długo nie wytrzymał sam ze sobą i po około tygodniu wyskoczył na chwilę, aby zobaczyć się ze swoją ciężarną narzeczoną.

Orlando Bloom całuje Katy Perry przez szybę

Aktora zauważono w niedzielę na jednej ze stacji benzynowych w Los Angeles, gdzie całował swoją ciężarną narzeczoną przez okno samochodu. Bloom ubrany był w wygodne, sportowe ubrania. Gwiazdor Piratów z Karaibów rozmawiał z Katy, zachowując odpowiednio bezpieczną odległość.

Niewykluczone, że Katy i Orlando tak bardzo się stęsknili za sobą, że umówili się w miejscu, w którym w spokoju mogli zamienić kilka słów na żywo, nie przez komunikator do rozmów online.

Ostatnio piosenkarka również większość czasu spędza w domu, zgodnie z zaleceniami rządu, aby zachować dystans społeczny podczas pandemii koronawirusa. W czwartek gwiazda wstawiła zdjęcie, na którym widać jak zajada się ogórkami prosto ze słoika:

Który to już dzień #stayhomeclub?

View this post on Instagram

wHaT dAy Is It Even #stayhomeclub

A post shared by KATY PERRY (@katyperry) on

Katy Perry i Orlando Bloom: co ze ślubem?

Daily Mail twierdzi, że Perry przymusowe wolne jest na rękę, bo w końcu może nacieszyć się ciążą. A co ze ślubem?

Katy przełożyła ślub, ale na razie nie mówi o innych datach. Odpoczywa w domu i żyje z dnia na dzień. W tym momencie nie myśli o ślubie, ani o tym kiedy to się stanie. Po prostu zwalnia i próbuje cieszyć się ciążą. Ulżyło jej, że dotarła do domu z Australii, a wynik jej testu na obecność koronawirusa wyszedł negatywny.

Para planowała pobrać się latem w Japonii:

Wszystko było przygotowane na Japonię, było zaproszonych 150 gości. Katy była naprawdę podekscytowana pójściem do ołtarza w ciąży. Oboje byli tak podekscytowani, że wszystkie szczegóły ślubu były dopięte na ostatni guzik, ale musieli wszystko wstrzymać z powodu koronawirusa – wyjaśnia osoba z otoczenia pary.


Orlando Bloom całuje się z Katy Perry

Orlando Bloom całuje się z Katy Perry

Orlando Bloom tankuje auto podczas kwarantanny

Orlando Bloom tankuje auto podczas kwarantanny

Katy Perry podczas kwarantanny

Katy Perry podczas kwarantanny

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×