Katie Melua przyleciała do Polski. Tak teraz wygląda wielka gwiazda. Widzowie mogli jej nie poznać

Katie Melua

Katie Melua

Katie Melua odwiedziła właśnie Polskę. Gwiazda była gościem w programie Dzień Dobry TVN. Jak teraz wygląda popularna piosenkarka?

Katie Melua to brytyjska wokalistka gruzińskiego pochodzenia, która zdobyła popularność w Polsce dzięki swojemu przebojowi Nine Millions Bicycles. Jej utwory to połączenie muzyki pop, folk, blues oraz jazzu. W swoim dorobku, oprócz albumów studyjnych, ma wiele albumów live oraz tzw. płyt składankowych, a większość z nich osiągnęła status wielokrotnie platynowych płyt.

Według ostatnich doniesień prasy już 16 października ukaże się nowy album artystki pod nazwą Album No. 8. Jest on zwieńczeniem niezwykłego okresu artystycznego Katie. Zawiera mnóstwo głębokich, osobistych tekstów, które są inspirowane pieśniami ludowymi. Piosenkarka na krążku próbuje zdefiniować pojęcie prawdziwej miłości oraz odróżnić je od bajkowego wyobrażenia.

Oprócz tego znajdziemy także na niej niezwykłe aranżacje smyczkowe, które nawiązują do kompozycji wybitnych producentów i artystów: Charlesa Stepney’a oraz Ramsey’a Lewisa.

Katie Melua przyleciała do Polski

Programy śniadaniowe cieszą się niezwykłą popularnością wśród polskich widzów. I nic w tym dziwnego, gdyż w każdym z odcinków pojawiają się niezwykli goście, z którymi prowadzący poruszają bardzo ciekawe tematy. Tym razem na ekranie pojawiła się prawdziwa gwiazda światowego formatu. Katie Melua przyleciała do Polski w związku z promocją swej płyty i to ona gościła w studio Dzień Dobry TVN w niedzielny poranek.

Paparazzi czekali na nią przed studiem i zdołali uchwycić Meluę tuż po wyjściu z nagrań. Piosenkarka pojawiła się w uroczej, żółtej sukience, która podkreślała jej opaleniznę oraz szczupłą sylwetkę. Nosiła okulary przeciwsłoneczne, które świetnie pasowały do całej stylizacji. Natomiast na nogi włożyła brązowe lakierki.

Katie Melua w Polsce

Katie Melua w Polsce

Rozpromieniona Katie rozdawała uśmiechy fotografom. Z ogromną radością rozdawała autografy napotkanym fanom. Wyglądała bardzo świeżo. Wydaje się, że czas stanął dla niej w miejscu.

Wywiad z Katie oraz więcej zdjęć możecie zobaczyć poniżej.


Katie Melua w Polsce

Katie Melua w Polsce

Katie Melua w Polsce

Katie Melua w Polsce

Katie Melua w Polsce

Katie Melua w Polsce

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×