Szukaj

Opatulona jak na Sybir Katarzyna Zielińska walczy z atakiem polskiej zimy! Aktorka nawet w taką pogodę wygląda bardzo modnie!

Kasia Zielińska zimowa stylizacja

Katarzyna Zielińska walczy ze śnieżycą

Katarzyna Zielińska została ostatnio przyłapana przez paparazzi podczas walki z zaśnieżonym autem. Aktorka ubrana w zimowy fioletowy płaszczyk oraz modną czapkę próbuje dostać się do swojego drogiego sportowego audi.  

Katarzyna Zielińska po urlopie macierzyńskim z impetem rzuciła się w wir pracy. Gwiazda niebawem pojawi się w nowym serialu Polsatu, jak również planuje wielki powrót na deski teatralne. Oprócz pracy na planie serialowym, gwiazda uczestniczy w licznych eventach, co oznacza, że jej grafik jest bardzo napięty. Popularność przekłada się na zainteresowanie paparazzi, którzy nie odstępują Zielińskiej na krok. Ostatnio ulubienica widzów próbowała szybko dostać się do swojego zaśnieżonego luksusowego auta.

Niestety nie było to łatwe zadanie, bowiem jej sportowy samochód marki audi został całkowicie przysypany śniegiem. Kasia zrobiła kilka rundek wokół swojej maszyny, aby wreszcie otworzyć prawe drzwi. Na szczęście gwiazda serialowa była bardzo ciepło ubrana – miała na sobie gruby długi fioletowy płaszcz, czarne długie kozaki oraz czarny golf. Największą atrakcją jej stylizacji była jednak czarna czapka w białe gwiazdki z napisem oraz białym wielkim pomponem.

Zobaczcie jak Kasia wyglądała w zimowej odsłonie.

Anna Mucha przyłapana z partnerem. Jednym stanowczym gestem pokazała paparazzi, co o nich myśli

Anna Mucha przyłapana z partnerem. Jednym stanowczym gestem pokazała paparazzi, co o nich myśli

Księżna Kate zadziwiła świat mody! Włożyła strój, który nosiła w zaawansowanej ciąży!


Czy lubisz styl Kasi Zielińskiej?

×