Katarzyna Pakosińska z mężem dali romantyczne show przed studiem „DDTVN”. Czułościami wymieniali się, jakby nikogo nie było

Katarzyna Pakosińska

Katarzyna Pakosińska

Katarzyna Pakosińska i jej mąż Irakli Basilaszwili byli gośćmi dzisiejszego wydania Dzień Dobry TVN. Małżonkowie po wyjściu ze studia dali prawdziwy popis namiętności. Zobaczcie, jak bardzo się kochają.

Dzisiejsze wydanie programu Dzień Dobry TVN obfitowało w wizyty gwiazd znanych z pierwszych stron gazet. Ciekawe tematy i piękna słoneczna pogoda przyciągnęły do programu sporo gości. Śniadaniówkę odwiedzili między innymi: Olga Kalicka, Hanna Śleszyńska, Andrzej Nejman, czy Misheel Jargalsaikhan. Dzisiejsze pełne dobrego humory wydanie poprowadzili Małgorzata Ohme i Filip Chajzer.

Przed studiem pojawiła się także Katarzyna Pakosińska i jej mąż Irakli Basilaszwili. Polska artystka kabaretowa dwukrotnie wychodziła za mąż. Jej drugi ślub z gruzińskim dziennikarzem utrzymywany był w tajemnicy przed mediami. To, że poślubiła Gruzina, na pewno nie zaskoczyło jej fanów, ponieważ Kasia znana jest ze swojej miłości do tego kraju. Wydała dwie książki, zachęcające do podróży na Kaukaz. Nic więc dziwnego, że jej serce skradł Irakli. Na samym początku gwiazda dementowała informacje o swoim ślubie. Gdy po ceremonii kolorowa prasa zaczęła informować o szczęśliwej nowinie, postanowiła wszystkiemu zaprzeczyć, co wywołało prawdziwą konsternację wśród fanów. Po kilku dniach jednak przestała ukrywać to co się wydarzyło i potwierdziła krążące w mediach plotki.

Katarzyna Pakosińska z mężem przed studiem DDTVN

Kasia i Irakli już nie ukrywają swojego uczucia i chętnie pokazują się razem na salonach. Małżonkowie przyjęli także zaproszenie do programu Dzień Dobry TVN. Przed studiem czekali oczywiście na nich fotoreporterzy, którzy liczyli na kilka zdjęć zakochanych. Ci dali im prawdziwy popis swoich uczuć. Zakochany dziennikarz wręczył swojej żonie wiosenny bukiet tulipanów i obdarował ją namiętnym buziakiem, nie zważając na paparazzi i przechodniów. Cały czas czule obejmował ją także swoim ramieniem. Widać, że ich uczucie cały czas kwitnie i dobrali się wręcz idealnie.

W sierpniu tego roku Kasia i Irakili będą obchodzić czwartą już rocznicę swojego ślubu. Wygląda na to, że przed nimi jeszcze mnóstwo lat pełnych miłości.


Katarzyna Pakosińska, Irakli Basilaszwili

Katarzyna Pakosińska, Irakli Basilaszwili

Katarzyna Pakosińska, Irakli Basilaszwili

Katarzyna Pakosińska, Irakli Basilaszwili

Katarzyna Pakosińska, Irakli Basilaszwili

Katarzyna Pakosińska, Irakli Basilaszwili

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×