Nosowska z mężem w śniadaniówce. Tym razem to on był gwiazdą, chociaż obok nowej fryzury Kasi ciężko przejść obojętnie

Kasia Nosowska w nowej fryzurze

Kasia Nosowska w nowej fryzurze

Katarzyna Nosowska i Paweł Krawczyk gościli w „DDTVN”. Dziś to on był główną gwiazdą, choć wszyscy zwrócili uwagę na jej nową fryzurę!

Katarzyna Nosowska to jedna z najpopularniejszych gwiazd show-biznesu. Jest znana jako wokalistka zespołu Hey, autorka tekstów, felietonistka i pisarka. W swoim dorobku ma m.in. dwie książki: A ja żem jej powiedziała oraz Powrót z Bambuko. Szybko okazały się one bestsellerami i przyciągnęły do niej nowych fanów, którzy niekoniecznie musieli lubić jej muzykę.

Rockmanka od lat jest w związku z Pawłem Krawczykiem. Para pobrała się w 2018 roku, po 17 latach tworzenia nieformalnej relacji. Również Paweł zajmuje się muzyką. Jest gitarzystą zespołu Hey, głównym autorem muzyki na albumach grupy, dziennikarzem i byłym członkiem niezależnych grup Ahmisa Houk.

Para w ostatnim czasie często gości w mediach. Małżeństwo w podcaście Jakuba Żulczyka i Juliusza Strachoty opowiedziało o alkoholizmie Pawła. Mężczyzna ujawnił, że był na odwyku:

Przez miesiąc byłem przekonany, że ja nie mam żadnego problemu. Nie zajmowałem się tym tak naprawdę, a tam nagle wszystko, co mówili terapeuci, myślałem, że ja to wiem i było oczywiste. To był przełom, żeby się przyznać. Wszystko skrywałem przez całe swoje życie.

Na szczęście, mąż Nosowskiej pokonał nałóg. Teraz Paweł i Kasia stanowią szczęśliwą parę, która doskonale się uzupełnia. Dziś oboje pojawili się w Dzień dobry TVN.

Katarzyna Nosowska i Paweł Krawczyk w „DDTVN”. Jak wyglądała Kasia?

Parze w „DDTVN” towarzyszyła Joanna Prykowska. Paweł i Asia, członkowie Hey, postanowili powołać zespół Anieli. Pierwotnie miała też do nich dołączyć Kasia.

Pierwotna koncepcja była taka, że to będzie trio, że będziemy z Asią śpiewać na głosy. Ale Asia przyjechała tego pierwszego dnia, żeby robić piosenki. Paweł miał parę pomysłów. Zeszła do Pawła do pieczary, a ja jako gościnna gospodyni powiedziałam, żeby pierwsza zaczęła śpiewać, a ja się dołączę. Usłyszałam, jak to genialnie brzmi do tego, co stworzył Paweł. Więc stwierdziłam, że bez sensu, że ja znowu się będę gdzieś wtryniać. Że jakie trio w ogóle. Zasługują po tylu latach (Paweł grał w Heyu, a Asia odeszła od muzyki), żeby mieć swój czas. W czasach, kiedy młodzi debiutują, to jest czas dla osób po 40-tce – wytłumaczyła Kasia.

Zespół zapowiedział na ten rok debiutancki album. Zwiastuje go singiel pt. Jaśniejący, o którym opowiedzieli goście „DDTVN” . Jak się okazuje, do piosenki powstał teledysk, który nagrano w Szczecinie, czyli mieście, w którym lata młodości spędzili zarówno Paweł, Asia, jak i Kasia. Ta ostatnia zresztą wystąpiła gościnnie w piosence duetu. Wideoklip zobaczycie poniżej.

Paweł i Kasia zostali sfotografowani przez fotoreporterów przed studiem. On miał na sobie adidasy, materiałowe spodnie i zieloną kurtkę. Ona – białe trampki, szerokie spodnie, bluzę i skórzany płaszcz. Od razu zwróciliśmy uwagę na to, że zmieniła fryzurę, powracając do najbardziej twarzowego looku. Znów pokazała się w prostych, rozpuszczonych włosach z przedziałkiem.

Jeszcze do niedawna Kasia pokazywała się głównie w koku – jej poprzedni wygląd zobaczycie poniżej.

Najnowszy look Kasi i jej męża zobaczycie w galerii pod tekstem.


Paweł Krawczyk i Kasia Nosowska

Paweł Krawczyk i Kasia Nosowska

Paweł Krawczyk i Kasia Nosowska

Paweł Krawczyk i Kasia Nosowska

Paweł Krawczyk i Kasia Nosowska

Paweł Krawczyk i Kasia Nosowska

Komentarze

 • Gość pisze:

  Uwielbiam Kasię, ale nigdy nie rozumiem, czemu się oszpeca niedobranymi ciuchami ,fajna babka ,ale ubrać się niepotrafi.

  • Gość pisze:

   Dziewoja od zawsze była brzydka i i nie wiem dlaczego podkreśla swoją brzydotę tymi paskudnymi łachami?

 • GośćJadwiga K. z Radomia pisze:

  Byc soba jest czasami bardzo trudne, a kochac siebie jeszcze trudniejsze. Prawdziwymi i beziteresownymi przyjaciolmi sa tylko jednostki, ale na szczescie istnieja CI prawdziwi przyjaciele. Kocham szczerosc, madrosc, naturalnosc i prawde i bardzo cenie ludzi prawdziwych potrafiacych byc saba i ceniacych bezinteresowna przyjazn.

 • Gość pisze:

  Super normalna i naturalna kobieta.

 • Żaba ość pisze:

  Jeżeli chodzi o mamrotanie w filmach polskich, to zgadzam się w 100 procentach. Mogłabym podać nazwisko aktora, który jest the Best w tej dziedzinie. Często gra w kryminalnych serialach i filmach. Niby taki popularny gość, a dykcja mniej niż zero. Kto im daje dyplomy wyższej szkoły teatralnej???? Chyba takie same nieuki niestety.

 • Anna pisze:

  Płaszcz koszmarny.Szkoda.Bardzo lubię Kasię mimo to

 • Kaśka pisze:

  Kochana Kasieńka! Moja imienniczka.

 • Gość pisze:

  Taki live fajni ludzie w 89 przypadkowo wybrani dla biedoty lider miss papiez wygraliby nawet ślepi tylko pani tic tac nieprzypadkowo wasze zdrowie że słonecznej afryki ha ha a niedługo wakacje i to tyle

 • GośćBarbara B. ze Szczecina pisze:

  Uwielbiam Kasię! Za szczerość, prawdę, naturalność, Mądrość wreszcie. Tak trzymać, Kochana!

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×