Katarzyna Figura z córkami w „Dzień Dobry TVN”. Nastolatki zdradziły plany na przyszłość. Małe dziewczynki zmieniły się w piękne kobiety

Katarzyna Figura

Katarzyna Figura

Katarzyna Figura pojawiła się dzisiaj w Dzień Dobry TVN. W śniadaniówce towarzyszyły jej nastoletnie córki. Koko i Kaszmir opowiedziały o planach na przyszłość. Będą aktorkami jak mama?

Katarzyna Figura jest jedną z najbardziej znanych gwiazd polskiego kina. Karierę na ekranie zaczynała kilka dekad temu. Aktorka ma za sobą wiele kultowych wręcz ról, a przez lata uchodziła za symbol seksapilu. Kochało się w niej wielu polskich fanów, którzy z utęsknieniem czekali, aż zobaczą obdarzoną pięknymi kształtami blondynkę na ekranie. Gwiazda cały czas nie zwalnia tempa i występuje w filmach, serialach, a także na deskach teatru.

Figura karierę łączyła z macierzyństwem. W 1987 roku urodziła syna Aleksandra, który jest owocem jej małżeństwa z Janem Chmielewskim. Po raz kolejny mamą została dosyć późno. Pierwszą z córek, czyli Koko urodziła, mając 40 lat. Jej młodsza córka Kaszmir pojawiła się na świecie trzy lata później. Niestety życie aktorki u boku męża Kaia Schoenhalsa nie było łatwe. Gwiazda wyznała, że była ofiarą przemocy. Para ostatecznie zakończyła małżeństwo we wrześniu zeszłego roku.

Katarzyna Figura z córkami w Dzień Dobry TVN

Katarzyna Figura jest jedną z tych gwiazd, które nie ukrywały przed fanami tożsamości swoich dzieci. Córeczki od najmłodszych lat towarzyszyły jej na branżowych imprezach. Teraz nastolatki, które odziedziczyły urodę po swojej mamie, zachwycają kolejny zdjęciami, które wrzucają do sieci. Kasia jakiś czas temu w rozmowie z reporterką Jastrząb Post wyznała, że jej pociechy są uzdolnione artystycznie.

Moje córki mają zainteresowania artystyczne. Są wspaniałe i pozostawiam im wolną rękę. Na tyle, na ile mogę, to je wspieram.

Córki Katarzyny Figury powoli wkraczają w dorosłe życie. Koko ma już 19 lat, a Kaszmir niedługo będzie pełnoletnia. Aktorka gościła dzisiaj w studiu Dzień Dobry TVN i chociaż jej pociechy nie mogły tam przybyć fizycznie, to połączyły się on-line ze śniadaniówką i opowiedziały o planach na przyszłość. Kaszmir jeszcze nie ma sprecyzowanych celów.

Zostało jeszcze bardzo dużo czasu. Stricte planów jeszcze nie mam, chcę sobie dać przestrzeni na rozwój i poznawanie siebie, na poznawanie świata, ale tak to największym moim zainteresowaniem jest podróżowanie – powiedziała Kaszmir.

Młodsza córka gwiazdy zdradziła również, że raczej nie chciałaby kontynuować rodzinnej tradycji i zostać aktorką jak jej mama.

Chyba to nie jest do końca dla mnie, ale, tak jak mówiłam, chcę dać sobie więcej czasu i przestrzeni. Chyba jednak aktorstwo to nie to… – wyjawiła.

Starsza z nastolatek już wybrała swoją drogę zawodową i związała się ze świtem filmu. Po maturze wyjechała do Francji. W Paryżu obecnie studiuje reżyserię. Łącząc się z DDTVN odpowiedziała na pytanie, czy chciałaby zrobić film z udziałem mamy.

Na pewno mam wiele wizji. Na pewno się tak zdarzy, ale to nie jest moje marzenie – wyjaśniła Koko.

Na koniec mama nastolatek opowiedziała o tym, jak jej dzieci nauczyły się miłości do sztuki. To wszystko zawdzięczają licznym podróżom, a także obecności teatru i muzyki w ich życiu.

Moje córki są wielką inspiracją, są wielkimi widzami. Podróżowały ze mną – zdradziła gwiazda. W żaden sposób nie wpływałam na córki, naturalnie przyszło zainteresowanie sztuką. Tak jak Kaszmir powiedziała, również podróżami, ale zawsze muzyka była bardzo obecna w naszym życiu, na pewno teatr.

W naszej galerii zobaczycie zdjęcia z dzisiejszej wizyty Kasi w studiu Dzień Dobry TVN, a także zdjęcia jej ślicznych córek. Małe dziewczynki, które towarzyszyły mamie na salonach wyrosły na piękne kobiety.


Katarzyna Figura

Katarzyna Figura

Katarzyna Figura

Katarzyna Figura

Katarzyna Figura

Katarzyna Figura

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×