Kasia Tusk z widocznym brzuszkiem na spacerze z ukochanym! Obcisła bluzka podkreśliła jej kształty

Kasia Tusk zaokrąglony brzuch

Kasia Tusk zaokrąglony brzuch

Kasia Tusk z widocznym brzuszkiem na spacerze

Kasia Tusk rzadko gości na salonach, ale jeśli już do tego dochodzi – wywołuje wielkie poruszenie. Córka Donalda Tuska ostatnio jednak ogranicza się do aktywności na swoim blogu Make Life Easier, za pośrednictwem którego realizuje swoje pasje modowe i fotograficzne.

Kasia dzięki udziałowi w Tańcu z gwiazdami zyskała dużą popularność w mediach, a co za tym idzie, czujni trójmiejscy paparazzi śledzą jej każdy krok, szczególnie w sezonie jesiennym, gdy Tusk jest największą „show-biznesową” ozdobą Sopotu. Tak też było ostatnio, gdy piękna Kasia przyjechała odwiedzić rodziców.

Nazywana „polską księżną Kate” blogerka, przyjechała piękną limuzyną ze swoim ukochanym psem Portosem oraz przystojnym partnerem Staszkiem Cudnym, którego doskonale pamiętamy z gali Blog Roku 2011. To właśnie wtedy para zadebiutowała na celebryckich salonach, a ich wspólne zdjęcia z tego wydarzenia do dzisiaj zdobią czołówki kolorowych magazynów.

Kasia, która słynie z zamiłowania do minimalistycznych stylizacji, była ubrana w czarne dopasowane spodnie i obcisły czarny golf, który wyraźnie podkreślił jej kształty, a ściślej mówiąc – nieco bardziej wystający brzuszek.

Po wyjściu z auta Kasia ubrała na siebie kamelowy obszerny płaszczyk, który idealnie sprawdza się na chłodniejsze wieczory. Pod materiałem ukryła to, co najbardziej przykuwa uwagę na pierwszych zdjęciach.

Jak podoba się wam najnowszy look Kasi? Lubicie jej styl?

Wreszcie ujawniono zarobki Kasi Tusk! Jej cennik zwala z nóg

Kasia Tusk jest już po ślubie?! Zdjęcie i komentarz Staszka Cudnego ucinają wszelkie spekulacje

Kasia Tusk zaszalała z kostiumem na plażę! Fason i kolor zarezerwowany jest tylko dla odważnych

Zakochani Agnieszka Kaczorowska z mężem wychodzą z „Dzień Dobry TVN”. Lepszego debiutu jako małżeństwo nie mogli zaliczyć


Kasia Tusk w czarnym dopasowanym golfie opinającym brzuszek

Kasia Tusk w czarnym dopasowanym golfie opinającym brzuszek

Czy Kasia Tusk przytyła?

Czy Kasia Tusk przytyła?

Jesienna stylizacja Kasi Tusk

Jesienna stylizacja Kasi Tusk

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×