Szukaj

Hot foto z ukrycia: Kasia Tusk pierwszy raz z dzieckiem! Na te zdjęcia czekał cały show-biznes!

Kasia Tusk pierwsze zdjęcia z dzieckiem

Kasia Tusk z dzieckiem na spacerze

Kasia Tusk przyłapana z dzieckiem po raz pierwszy. Blogerka z mężem i psem wracała do mieszkania z noworodkiem w ramionach. Paparazzi dopadli rodzinę gdy wysiadała z samochodu. To pierwsze zdjęcia Kasi Tusk z dzieckiem po porodzie. Jak wygląda?

O ciąży Kasi Tusk mówiło się w minionych miesiącach właściwie bez przerwy. Ukochana córka Donalda Tuska została przyłapana z ciążowym brzuszkiem wczesną jesienią i od tamtej pory paparazzi deptali jej po piętach niemal bez przerwy. Choć blogerka nie epatowała swoją ciążą i raczej maskowała krągłości niż je eksponowała, fani nieustannie wypytywali ją o dziecko. Nic zresztą dziwnego, bo Kasia bardzo pilnuje swojego życia prywatnego i nie ma zwyczaju opowiadać o nim ani w mediach, ani na swoim blogu – z małymi wyjątkami.

Gdy w tabloidach pojawiła się informacja, że blogerka jest już po porodzie, fani oszaleli. Paparazzi udało się zaś dopiąć swego i do sieci trafiły pierwsze zdjęcia Kasi Tusk z dzieckiem. Piękną córkę Donalda przyłapano pod domem, gdy wysiadała z samochodu w towarzystwie męża, ukochanego psa i dziecka. Trzeba przyznać, że nie była chyba zadowolona z tej zasadzki – wystarczy spojrzeć na jej minę. W ramionach tuliła do siebie troskliwie opatulonego maluszka, a jej mąż prowadził na smyczy psa Portosa. Szybko przemknęli chodnikiem i zaszyli się w bezpiecznej kamienicy.

Myślicie, że Kasia zdecyduje się pochwalić swoją pociechą w bardziej oficjalny sposób?

Kasia Tusk potwierdziła narodziny dziecka? Jej słowa mogą oznaczać tylko jedno

Kasia Tusk już urodziła?! Tabloid ujawnił sporo szczegółów

Ciężarna Kasia Tusk przed samym porodem wyjawiła płeć swojego dziecka! Zrobiła to przez przypadek!


Kasia Tusk z mężem i dzieckiem

Kasia Tusk z mężem i dzieckiem

Kasia Tusk z dzieckiem i mężem przyłapana przez paparazzi

Kasia Tusk z dzieckiem i mężem przyłapana przez paparazzi

Kasia Tusk z mężem i dzieckiem

Kasia Tusk z mężem i dzieckiem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×