Szukaj

Świąteczne dekoracje na domach Kasi Tusk i Marty Kaczyńskiej. U jednej skromnie, u drugiej niezły wypas

Marta Kaczyńska i Kasia Tusk

Marta Kaczyńska i Kasia Tusk

Marta Kaczyńska i Katarzyna Tusk poczuły już magię zbliżających się świąt i postanowiły przystroić z tej okazji swoje mieszkania. Zobaczcie zdjęcia paparazzi.

Dwa lata temu Marta Kaczyńska i Piotr Zieliński wzięli ślub. Ceremonia miała miejsce w Warszawie i przyciągnęła największe osobistości związane z Prawem i Sprawiedliwością, na czele z Jarosławem Kaczyńskim. Małżonkowie są w ciągłych rozjazdach. Piotr przebywa w Warszawie, gdzie prowadzi interesy, Marta w Trójmieście, gdzie chodzą do szkoły jej córki. Niedawno media obiegły wieści, że para postanowiła w końcu zamieszkać razem.

Dobry Tydzień donosił, że małżonkowie są zmęczeni sytuacją i postanowili zmienić swoją sytuację. Poszli na kompromis. Nie planują mieszkać w Warszawie, czy w Sopocie, a na Mazurach, w miejscowości, w której się poznali. Tygodnik podaje, że Marta i Piotr aktualnie są w trakcie remontowania posiadłości i nie jest wykluczone, że w nowym miejscu zamieszkają wspólnie tuż przed Świętami Bożego Narodzenia. Póki co jednak Kaczyńska przystroiła mieszkanie w mieście.

W jej ślady poszła Kasia Tusk, która również mieszka w Trójmieście. Przypomnijmy, że jest znana w Polsce blogerką, która z prowadzenia Make Life Easier uczyniła swoją pracę. W artykułach porusza wiele różnych tematów. Ze swojej pasji zrobiła zajęcie na życie. Nie zdradza wielu szczegółów z osobistego życia, jednak jej mieszkanie i to jak wygląda, nie stanowią dla fanów córki byłego premiera żadnej tajemnicy. Jej sopockie lokum często jest obiektem jej wpisów, a zdjęcia wnętrz ilustrują jej teksty.

Jak Kasia Tusk i Marta Kaczyńska przystroiły domy na święta?

Na zdjęciach zrobionych przez paparazzi widzimy, że Marta Kaczyńska postawiła w oknach elektryczne świeczniki adwentowe, a na balkonie zawiesiła zielone girlandy i śliczne oświetlenie. Wszystko wygląda bardzo uroczo. Czuć atmosferę świąt.

Z kolei Kasia Tusk zaszalała z lampkami i obwiesiła nimi cały żywopłot wokół domu oraz drzewo, które stoi na podwórku. Na furtce wejściowej wisi pokaźny wieniec z wielką czerwoną kokardą. Z pewnością ozdoby robią niezłe wrażenie, jak już jest ciemno.

Zajrzyjcie do naszej galerii.


Marta Kaczyńska - świąteczne dekoracje

Marta Kaczyńska - świąteczne dekoracje

Marta Kaczyńska - świąteczne dekoracje

Marta Kaczyńska - świąteczne dekoracje

Marta Kaczyńska - świąteczne dekoracje

Marta Kaczyńska - świąteczne dekoracje

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×