Majówkowy wypad Kasi Cichopek z dziećmi. Jaki oni mają super kontakt! Paparazzi sfotografowali całą gromadkę na stacji

Kasia Cichopek z dziećmi – majówka 2022

Kasia Cichopek z dziećmi – majówka 2022

Kasia Cichopek z dziećmi w drodze na majówkę. Paparazzi sfotografowali aktorkę z synem i córką na stacji benzynowej. Całej trójki nie opuszczał dobry humor. Widać, że ich relacja nie ucierpiała po ostatnich perturbacjach.

Rozstanie Kasi Cichopek i Marcina Hakiela odbiło się w mediach szerokim echem. Chociaż para w oświadczeniu zapewniła, że nie będzie podejmowała publicznie dyskusji na temat separacji, to mąż aktorki długo nie wytrzymał w postanowieniu. W minioną niedzielę TVN Style wyemitowało rozmowę Aleksandry Kwaśniewskiej z tancerzem, z którego dziennikarka wycisnęła najbardziej intymne zwierzenia. Mężczyzna opowiedział o powodach rozstania po 17 latach małżeństwa z gwiazdą M jak miłość.

Mimo wielkiej presji ze strony mediów Kasia pozostaje nieugięta i dotrzymuje danego całej Polsce słowa. Nie odpowiada na żadne pytania i nie reaguje na spekulacje dotyczące jej rzekomego romansu z Maciejem Kurzajewskim. Zamiast tego fachowo wywiązuje się z zawodowych obowiązków. Zarząd stacji jest bardzo zadowolony ze współpracy z aktorką. Do tego stopnia, że powierzono jej poprowadzenie opolskiego festiwalu.

Jastrząb Post udało się dotrzeć do osoby z TVP, która zdradziła nam, jaki stosunek do swojej gwiazdy mają osoby na najwyższym szczeblu. Jacek Kurski nawet nie myśli, by rezygnować ze współpracy z jedną z najbardziej lubianych przez widzów prezenterek:

Prezes Kurski oddziela życie prywatne gwiazd od ich pracy. Rodzinne kłopoty Katarzyny Cichopek nigdy nie odbiły się na jej pracy. Widzowie ją cenią, podobnie jak szefowie Pytania na śniadanie. Jest zawsze świetnie przygotowana i ma naturalna umiejętność zjednywania sobie rozmówców – mówi nasze źródło.

Kasia Cichopek z dziećmi w drodze na majówkę

Po serii kolejnych doniesień i zwierzeń Marcina Hakiela na Instagramie, Cichopek postanowiła wreszcie odpocząć. Korzystając z długiego weekendu majowego, spakowała walizki i zabrała dzieci na krótki urlop. Razem z Helenką i Adamem udała się do miejsca, w którym będą mogli w spokoju nacieszyć się swoim towarzystwem.

Na zdjęciach, które paparazzi zrobili z ukrycia, widać, że cała trójka ma ze sobą świetny kontakt. Szerokie uśmiechy na twarzach Kasi i jej dzieci wskazują na to, że ich relacja ma się świetnie, a chwilowe zawirowania w życiu aktorki i jej (byłego) męża nie odbiły się na jej kontakcie z pociechami.

Kasi, Adamowi i Helence towarzyszyła przyjaciółka gwiazdy. Z pewnością jej wsparcie w trudnym czasie jest nieocenione.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć całej trójce wspaniałego urlopu. Zdjęcia z rodzinnego wypadu w galerii.


Kasia Cichopek z dziećmi – majówka 2022

Kasia Cichopek z dziećmi – majówka 2022

2022.04.30 WarszawaKatarzyna Cichopek z dziecmiFOT TER/FRB/AF EOS

2022.04.30 Warszawa Katarzyna Cichopek z dziecmi FOT TER/FRB/AF EOS

Kasia Cichopek z dziećmi – majówka 2022

Kasia Cichopek z dziećmi – majówka 2022

Komentarze

 • Gość Widz pisze:

  Ładne zdjęcia robi brat Kasi.

 • Gjola pisze:

  ustawka!

 • Gość pisze:

  Znowu gwiazda remizy. Ręce opadają na sam widok!!!

 • Gość Maria pisze:

  W następnym tygodniu kto będzie się opiekował dziećmi?

  • Gośćbob pisze:

   Narazie ona ma wypady bo przedtem tylko tato siedział z nimi bo gwiazda nie miała czasu a teraz musi pokazać jaka wspaniałą jest i jest to udowodnione jak ktoś śledził jej poczynania

 • Gość Jolanta pisze:

  Poszukajcie miejsca spokojnego bez reporterów.Ciesz się dziećmi i dajcie nam odpocząć od waszego widoku.A dzieci napewno będą zadowolone.

 • Gość Zdzichu pisze:

  No i Dupa

 • Gość Monika pisze:

  Cichopek wreszcie zajęła się dziećmi.Czy oby nie zapóźno na ocieplenie wizerunku????????? Wszystkiego się łapie jak tonący brzytwy.Daj nam odpocząć od Ciebie i eks małżonka to będzie dobrze.

  • Gość pisze:

   Zupełnie jak bym słyszała komentarz starej dewotki. Opanuj się bo prześcieradłem nie byłaś.

  • Mia pisze:

   Gosc Monika glupawa

  • Gośćbob pisze:

   Zarabia na tym ona a jak eks mąż wywiad maial to wielce oburzona fakt jeden nie miała czasu dla dzieci a teraz pokazuje jaka to nie mamusia

 • Iwoneczka pisze:

  Fajnie że dogadują się z mężem w sprawie opieki nad dziecmi-wielki szacun…..życie prywatne tej rodziny to ich sprawa….

  • Gośćbob pisze:

   Oczywiście że ich sprawa powinna być ale niestety tak nie jest ona lubi jak się pisze o niej zero pokory prywatności i moralności i tyle w temacie

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×