Kasia Cichopek w stylizacji „z pazurem” opuszcza gmach TVP. Mikro szorty i szpilki wyeksponowały zgrabne nogi

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek korzysta z pięknej pogody i odsłania nogi. Gwiazda pojawiła się w gmachu TVP w króciutkich szortach, które wyeksponowały jej nogi. Od razu przyłapali ją paparazzi. 

Kasia Cichopek to jedna z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Swoją przygodę ze szklanym ekranem zaczynała w telenoweli M jak Miłość. W najpopularniejszym serialu w Polsce gra do dzisiaj. Na przestrzeni lat zdobyła ogromną popularność w związku z czym, nie brakowało kolejnych ofert pracy. Obecnie widzowie mogą ją oglądać także w Pytaniu na śniadanie, gdzie tworzy ekranowy duet z Maciejem Kurzajewskim.

Fani interesują się nie tylko jej karierą, ale też życiem prywatnym. W tym drugim ostatnio dzieje się szczególnie dużo. Gwiazda kilka tygodni temu poinformowała, że rozstaje się z mężem po 17 latach wspólnego życia. Dla fanów był to spory szok, ponieważ uchodzili za wzorowe małżeństwo. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post przyznała, że nadal bardzo dobrze życzy Marcinowi Hakielowi.

Spędziliśmy wspólnie 17 lat i chce pamiętać tylko te dobre chwile. Absolutnie nie będę komentowała, co się wydarzyło między nami. Również nie będę źle o nim mówiła z szacunku do tego, co przeżyliśmy wspólnie i z szacunku do naszych dzieci. Chciałabym, żeby wszyscy byli szczęśliwi. Wiem, że do tego potrzebny jest czas, emocje muszą opaść. Wierzę głęboko w to, że tak będzie.

Kasia Cichopek pokazuje nogi w skąpych szortach. Zdjęcia

Kasia od jakiegoś czasu całkowicie zmienia swoje życie. Nie tylko rozstała się i wyprowadziła od męża, ale też zaczęła intensywnie ćwiczyć. Od kilku tygodni na Instagram wrzucała zdjęcia z treningów. W dążeniu do celu wspierała ją między innymi Anna Lewandowska. Teraz na jej profilu regularnie pojawiają się nagrania z tego, jak wyciska z siebie siódme poty. Efekty widać gołym okiem, a gwiazda zachwyciła dzisiaj smukłymi nogami po wyjściu ze studia Pytania na śniadanie.

Na dzisiejszy dzień wybrała stylizację z pazurem. Pogoda sprzyja, więc zdecydowała się na króciutkie szorty. Do czarnych spodenek dobrała skórzaną ramoneskę z ćwiekami, klapki na wysokiej szpilce i opinający top. Wszystko uzupełniła białą torebką.

Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii. Jak wam się podoba Kasia w takim wydaniu?


Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Kasia Cichopekn

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×