Szukaj

Karolina Szostak wyprzedziła wszystkie ikony stylu! Paparazzi przyłapali ją ubraną w największy hit najbliższych miesięcy!

Karolina Szostak, złota kurtka

Karolina Szostak w złotej kurtce

Karolina Szostak przed Wigilią wyskoczyła załatwić ostatnie formalności. Gwiazda w złotej kurtce i czarnych ubraniach wyglądała bardzo stylowo. Zobacz zdjęcia paparazzi.

Co Karolina Szostak robiła przed świętami?

Okres przedświąteczny jest zawsze bardzo gorący. Choć sklepy od połowy listopada zachęcają do rozpoczęcia przygotowań do Bożego Narodzenia, wiele osób zostawia załatwianie najpilniejszych spraw na ostatnią chwilę – i jest to praktyka niezwykle powszechna. Wygląda na to, że Karolina Szostak również w ostatnim momencie dopinała przygotowania do świąt, bo paparazzi przyłapali ją na mieście w porannych godzinach. Sprawiała wrażenie dość zaaferowanej, ale jej stylizacja prezentowała się genialnie.

Karolina nabrała ostatnio zamiłowania do wyrazistych i odważnych kolorów. Nie tak dawno w złotych spodniach brylowała na czerwonym dywanie – teraz pojawiła się w złotym, puchowym płaszczu i zrobiła prawdziwą furorę. Wyraźnie widać było jednak, że próbuje zachować anonimowość. Swój odlotowy płaszczyk uzupełniła nie tylko ogromnym szalikiem i ciemną czapką, ale również okularami przeciwsłonecznymi, które o tej porze roku niestety raczej rzucają się w oczy, niż odwracają niechcianą uwagę.

Nie sposób też nie zauważyć jej zgrabnych nóg w obcisłych spodniach i modnych botków. Po swojej spektakularnej metamorfozie Karolina zmieniła również nieco styl i trzeba przyznać, że tak dobrze nie wyglądała nigdy.

Jak wam się podoba?

Willa Małgorzaty Rozenek zmieniła się w świąteczny raj! Gwiazda pokazała dekoracje swoich kolejnych luksusowych wnętrz!

TYLKO U NAS! Anna Lewandowska z bratem w pierwszym wspólnym wywiadzie! Zdradzili sporo smaczków i razem upiekli bezglutenowe pierniczki! [WIDEO]

Wspaniały widok. Paulina Sykut z córką i mężem wybierają choinkę! Mała Róża była w centrum uwagi paparazzi


Czy Karolina Szostak jest polską Angeliną Jolie?

×