Szukaj

Obładowana ogromnymi walizami Karolina Gilon leci na plan „Love Island”. Czego to ona nie zabrała

Karolina Gilon

Karolina Gilon

Kolejna edycja programu Love Island, już wkrótce pojawi się na antenie telewizji Polsat. Gospodyni show właśnie wyleciała na plan. Paparazzi przyłapali ją na lotnisku. 

Karolina Gilon to uczestniczka 5. edycji programu Top Model. Młoda gwiazda natychmiast stała się bardzo rozpoznawalna, a to wszystko przez swój bardzo odważny wizerunek. Chociaż show nie udało się jej wygrać i ostatecznie zajęła czwarte miejsce, to jej kariera potoczyła się w zawrotnym tempie. Od kilku lat regularnie pojawia się na ekranach telewizorów. W zeszłym roku doceniła ją telewizja Polsat, która postanowiła dać modelce własny program.

Karolina od 2019 roku jest prowadzącą Love Island. Wyspa miłości. Jest to program, w którym spotykają się single, którzy mają ochotę przeżyć wielką przygodę, ale też gorący romans. Uczestnicy wprowadzają się do luksusowej willi w Hiszpanii, by tam w obiektywach kamer spędzić kilka następnych tygodni. W programie udział wzięło 5 singli i 6 singielek. Ich przeznaczeniem jest połączenie się w pary. Zadaniem uczestnika, który ostatni dołączy do całej grupy, jest odbicie partnerki innemu mężczyźnie. Ma na to 24 godziny. To, co dzieje się w programie całą dobę śledzą kamery. Uczestnicy cały czas dostają też kolejne zadania do wykonania. Wszystko pod okiem czujnej prowadzącej.

Karolina Gilon leci na plan „Love Island”

Program Love Island okazał się wielkim hitem stacji Polsat, dlatego już niebawem zobaczymy jego kolejną odsłonę. W Wielkiej Brytanii doczekał się już sześciu edycji. A na całym świecie bije rekordy popularności. Dzięki niemu coraz większą sławę zyskuje także sama prowadząca. Karolina Gilon już dzisiaj pojawiła się na lotnisku, by z wózkiem pełnym walizek wylecieć na plan programu. Można śmiało przypuszczać, że modelka zabrała ze sobą wszystko to, na co tylko miała ochotę.

Karolina Gilon leci na plan programu "Love Island. Wyspa miłości"

Karolina Gilon leci na plan programu „Love Island. Wyspa miłości”

Karolina zabrała se sobą całkiem spore bagaże. Modelka na lotnisku pojawiła się w bardzo wygodnym stroju. Miała na sobie luźne dresowe spodnie oraz obszerną białą bluzę. Zdecydowała się również na sportowe obuwie. Prowadząca Love Island nie zapomniała również o obowiązujących środkach ostrożności i założyła maseczkę zasłaniającą usta i nos.

Jesteście ciekawi kolejnej edycji Love Island?


Karolina Gilon leci na plan programu

Karolina Gilon leci na plan programu "Love Island. Wyspa miłości"

Karolina Gilon leci na plan programu

Karolina Gilon leci na plan programu "Love Island. Wyspa miłości"

Karolina Gilon leci na plan programu

Karolina Gilon leci na plan programu "Love Island. Wyspa miłości"

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×