Eleganccy jak nigdy Justin i Hailey Bieberowie na gali. Wymowne gesty ożywiły dyskusję o ciąży modelki

Justin Bieber i Hailey Bieber

Justin Bieber i Hailey Bieber

Justin Bieber z żoną Hailey olśnili wyglądem na gali Freedom Art Experience. Para wyglądała zjawiskowo. Najnowsze zdjęcia małżonków wywołały falę spekulacji o ciąży modelki. Wszystko przez wymowne gesty.

Justin Bieber w najlepsze bawi się modą, ale nigdy nie zachwyca tak, jak w dobrze skrojonym garniturze. Co prawda rzadko możemy oglądać go w eleganckim wydaniu, a szkoda, bo to istna uczta dla oczu. Podobnie jak w przypadku Hailey. Jak na zawodową modelkę przystało, wieczorowe kreacje leżą na niej wzorowo, podkreślając wszystkie atuty sylwetki.

Tym razem Bieberowie powalili świat mody na kolana podczas gali Freedom Art Experience w Los Angeles. Justin i Hailey byli gwiazdami wieczoru i olśnili swoimi stylizacjami. Para, którą zazwyczaj oglądamy w luźnych ubraniach, tym razem pokazała się z innej strony. Ostatni raz tak elegancko prezentowała się podczas swojego ślubu w Miami w 2019 roku.

Justin Bieber i Hailey Bieber w eleganckich kreacjach. Czy modelka jest w ciąży?

Justin Bieber był gwiazdą koncertu, który w miniony weekend odbywał się w ramach imprezy Freedom Art Experience. Wokalista występował u boku innych artystów przed licznie zgromadzonymi wolontariuszami, którzy wspierali projekt bezinteresowną pracą. Kulminacją wydarzenia była wystawa sztuki, na której wszyscy zaproszeni postawili na galowe stylizacje.

Bieber z żoną nie mogli opędzić się od fotoreporterów. Małżonkowie nie odstępowali się na krok. Trzymali się za ręce i nie szczędzili sobie czułości. Najwięcej emocji wśród internautów wzbudziły zdjęcia zrobione przy wyjściu ze stadionu SoFi, na którym odbywało się wydarzenie. Możemy na nich zobaczyć, jak Justin czule podtrzymuje Hailey za brzuszek, a ona również gładziła dłonią tę okolicę ciała.

Wymowny gest część fanów odebrało jako zapowiedź rychłego ogłoszenia ciąży 24-latki. Para jak dotąd nie odpowiedziała na falę spekulacji. Bazując jednak na poprzednich wywiadach Biebera, wiadomo, że to do Hailey należy decydujące zdanie w sprawie wspólnego potomka. Justin u Ellen DeGeneres otwarcie wyznał, że nie naciska młodszej o trzy lata ukochanej na jak najszybsze posiadanie potomka:

Będę miał tyle dzieci, ile Hailey będzie chciała urodzić. Chciałbym mieć małe plemię. Ale to jej ciało i cokolwiek ona chce zrobić… Myślę, że chce mieć kilkoro. Co najmniej dwoje lub troje. Myślę, że Hailey wciąż ma pewne rzeczy, które chce osiągnąć jako kobieta i myślę, że po prostu nie jest jeszcze gotowa. I myślę, że to w porządku.

Czy Hailey zdecydowała się przerwać karierę i powiększyć rodzinę Bieberów? A może ich gest w żadnym stopniu nie jest związany z ciążą gwiazdy? Odpowiedź jest tylko kwestią czasu.


Justin Bieber i Hailey Bieber w wieczorowych kreacjach

Justin Bieber i Hailey Bieber w wieczorowych kreacjach

Justin Bieber i Hailey Bieber

Justin Bieber i Hailey Bieber

Justin Bieber i Hailey Bieber w wieczorowych kreacjach

Justin Bieber i Hailey Bieber w wieczorowych kreacjach

Komentarze

 • Biedna Hailey pisze:

  Jeśli to prawda, to bardzo jej współczuję. Zrobić sobie dzieciaka z chorym psychicznie wiecznym dzieciakiem.

 • Gość pisze:

  albo o to ,żeby poudawać lub nie .Bieberek żeby nie uciekł

 • Ren pisze:

  Ona chyba celowo już któryś raz z kolei łapie się za brzucho.Ciąża prawdziwa czy nie,ważne ,żeby Bieberek nie uciekł-to przecież trofeum

 • Ren pisze:

  Ta Haily to kobieta-bluszcz.Niestety takie panie celowo łapią panów na ciążę,co oczywiście żle również świadczy o tych panach.Wcześniej jak spotykał się z Seleną ,to powinien się zdeklarować ,a nie dziewczynę ciągał raz tak raz nie.A potem coś nie tak z głową i pani Haily szybko do ołtarza zaciągnęła ,a teraz pewnie będzie zachodzić regularnie w ciążę prawdziwą lub urojoną,żeby jej nie uciekł.

 • Gość pisze:

  Też mam to samo wrażenie. Wygląda jak jego starsza siostra.

 • Gość pisze:

  może jednak chodziło po prostu o to, żeby spod koronki sukienki nie był widać braku bielizny i tego co by skrywała?

 • Gość pisze:

  On ciagle jak dziecko wyglada , a ona jak chłop

 • Gość pisze:

  Niebywałe jak ten Bieber młodo wyglada. Jest starszy od żony, a ona wyglada jakby miała 10 lat więcej.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×