Szukaj

Julia Wieniawa kusi nogami w mini w mroźny dzień. Wyglądała skromnie, chociaż nie oszczędzała na dodatkach

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa pojawiła się w studiu Dzień Dobry TVN. Miała na sobie krótką spódniczkę, ale to stylowy dodatek zasługuje na uwagę. Za luksusową torebkę zapłaciła kilka tysięcy złotych.

Julia Wieniawa nie narzeka na nadmiar wolnego czasu. Regularnie pojawia się na planach zdjęciowych, aktywnie działa na Instagramie, a także rozkręca własne biznesy. Chociaż ma dopiero 21 lat, prowadzi już dwie firmy — jedna z nich tworzy kosmetyki, druga sportowe ubrania dla kobiet.

Aktorka zarobione pieniądze inwestuje w nieruchomości. Jest już właścicielką trzech mieszkań. Właśnie remontuje najnowszy luksusowy, dwupiętrowy penthouse na warszawskim Żoliborzu. Niedawno informowała internautów o postępie prac. Zaprezentowała zachwycające wnętrza.

Gwieździe doskonale układa się też w życiu prywatnym. Spotyka się z Nikodemem Rozbickim, co potwierdziła w jednym z wywiadów. Zdradziła też, że ukochany rozpieszcza ją na każdym kroku. Przed świętami wręczył jej romantyczny prezent, którym zdecydowanie trafił w jej gust.

Kolacja z Julią Wieniawą na aukcji

Julia Wieniawa już nie raz i nie dwa udowodniła, że ma serce ze złota. Gwiazda aktywnie udziela się charytatywnie. Ostatnio wsparła fundację Mam marzenie, wystawiając na aukcję zaproszenie na kolację ze swoim udziałem. Ten, kto da najwięcej, spotka się z 21-latką przy jednym stole. To doskonała gratka dla jej fanów.

Bardzo jestem podekscytowana, cieszę się, że mogę komuś sprawić przyjemność. Jeżeli ktoś chce mnie poznać, to możemy pójść razem na pyszną kolację, a przy okazji zrobić coś dobrego i wesprzeć dzieciaki, które potrzebują pomocy (…). Popularność to jest ogromny przywilej, ale i też i obowiązek, trzeba o tym pamiętać i wykorzystywać media w dobrych celach – wyznała w śniadaniówce.

O całym przedsięwzięciu Wieniawa opowiedziała dziś w Dzień Dobry TVN. Po wyjściu ze studia opublikowała post na Instagramie, w którym jeszcze raz przypomniała o całej akcji. Napisała, że brakuje niewiele, by pobić rekord z zeszłego roku:

Kto rano wstał i oglądał @dziendobrytvn ? Rozmawialiśmy o fundacji @mammarzenie i licytacji kolacji ze mną. Do przebicia jest rekord 10.500 zł!!! Zostało niewiele, bo moja kolacja jest już warta aż 9.500zl! Im więcej, tym lepiej, ponieważ cały dochód z akcji idzie szczytny cel.

Stylizacja Julii Wieniawy w Dzień Dobry TVN

Na uwagę zasługuje nie tylko wysoka kwota i szczytny cel, który przyświeca zbiórce, ale także stylizacja Julii. Influencerka w Dzień Dobry TVN wyglądała bardzo elegancko.

Wieniawa lubi swoje nogi i z reguły stara się je mocno eksponować, nawet w mroźne dni. Do studia porannego programu wystylizowała się w czarną mini, zielony sweterek, rajstopy i skórzane botki. Nie zabrakło też luksusowego dodatku w postaci torebki Yves Saint Laurent, za którą trzeba zapłacić ok. 6 tysięcy złotych.

Zdjęcia w galerii.


Julia Wieniawa w Dzień Dobry TVN

Julia Wieniawa w Dzień Dobry TVN

Julia Wieniawa w Dzień Dobry TVN

Julia Wieniawa w Dzień Dobry TVN

Julia Wieniawa w Dzień Dobry TVN

Julia Wieniawa w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×