Szukaj

Julia Wieniawa przemierza piaszczystą plażę w Sopocie w białych szpilkach! Zrobiła to z wielką gracją!

Julia Wieniawa już wieczorem zadebiutuje w roli prowadzącej. Gwiazda poprowadzi jeden z koncertów, w którym wyłoniony zostanie Radiowy Przebój Roku. O stresie i próbach opowiedziała w wywiadzie Maćkowi Dowborowi i Asi Koroniewskiej. Po rozmowie czekał na nią tłum fotoreporterów. Jak oceniacie jej białą stylizację? 

Julia Wieniawa na brak pracy nie może narzekać. Zaryzykujemy też stwierdzeniem, że jest obecnie jedną z najbardziej zapracowanych gwiazd show-biznesu. Z jednego wyjazdu szykuje się na drugi, a w przerwach między nimi gra na planie dwóch seriali: Rodzince.pl i Zawsze warto. Energii jej nie brakuje i bierze na barki kolejne wyzwania. Kilka miesięcy temu podpisała kontrakt z Polsatem i już dziś wieczorem poprowadzi jeden z koncertów!

Mowa o Radiowym Przeboju Roku, podczas którego młoda aktorka zadebiutuje u boku Maćka Rocka. Jak sobie poradzi? Przekonamy się już po godzinie 20:00. Tymczasem warto zwrócić uwagę na jej poranną stylizację.

Gwiazda pojawiła się w studiu Polsatu i gościła w programie Maćka Dowbora i Joanny Koroniewskiej. Julka zachęcała widzów do oglądania festiwalu i opowiedziała o stresie i przygotowaniach. Tuż po występie musiała zmierzyć się z czujnymi fotoreporterami, którzy nie mogli przepuścić okazji do zrobienia jej zdjęć. Wieniawa drugi dzień z rzędu zachwyciła. Ubrana w jasną sukienkę, wyglądała naprawdę dziewczęco. Na nogach miała natomiast białe botki na wysokim obcasie i naprawdę z całego serca gratulujemy jej, że podobała chodzić w nich po piasku. Całość uzupełniła swoją ulubioną torebką od Diora, wartą kilka dobrych tysięcy złotych.

Przejrzyjcie galerię i sami oceńcie, czy lepiej prezentowała się dzisiaj, czy wczoraj na ściance!

Julia Wieniawa z widocznym brzuchem podbija Sopot! Gdzie się podział jej zmysłowy look?

Stylowa Julia Wieniawa lansuje się ze swoją piękną mamą na deptaku w Sopocie! Wyglądają jak siostry bliźniaczki!

Te zdjęcia Antka Królikowskiego z nową dziewczyną to cios dla Julii Wieniawy! Kasia skradła nie tylko serce aktora


Julia Wieniawa na plaży w Sopocie

Julia Wieniawa na plaży w Sopocie

Julia Wieniawa na plaży w Sopocie

Julia Wieniawa na plaży w Sopocie

Julia Wieniawa na plaży w Sopocie

Julia Wieniawa na plaży w Sopocie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×