Szukaj

Julia Wieniawa i Baron zaliczyli romantyczny spacer po Sopocie! Paparazzi podglądali ich nawet na zakupach!

Julia Wieniawa i Baron spędzili romantyczny weekend w Sopocie. Kochankowie nie odmówili sobie długiego spaceru po uzdrowisku, podczas którego towarzyszyli im czujni paparazzi. Uwagę przykuwała zwiewna, pomarańczowa kreacja młodej gwiazdy.
Julia Wieniawa i Baron

Julia Wieniawa i Baron

Julia Wieniawa ma szczególny sentyment do Trójmiasta, właśnie w Sopocie serialowa gwiazda rozpoczęła nowy etap swojej błyskotliwej kariery. W maju 20-latka zadebiutowała w charakterze konferansjera na deskach Opery Leśnej. Gwiazda Rodzinki.pl u boku doświadczonych dziennikarzy Polsatu radziła sobie znakomicie. Jej zabawne zapowiedzi raczej nie przejdą do kanonu polskiego dziennikarstwa, jednak bez wątpienia stroną wizualną Julka zaświeciła najjaśniejszym blaskiem. Wystarczy wspomnieć, że celebrytka miała na sobie aż 4 kreacje.

Prawdopodobnie Wieniawa zatęskniła za Sopotem, bowiem wraz ze swoim ukochanym wybrała się na szalony weekend do Trójmiasta. Julia dokładnie przygotowała plan działania. Wystrojona prawie jak Beata Kozidrak pomykała dumnie uliczkami jednej z ulic, która jest najczęściej uczęszczana przez turystów. Serialowa aktorka miała na sobie pomarańczową falbaniastą suknię, czarna skórzaną ramoneskę Gucci oraz czarne botki ze złotym szpicem. Towarzyszący jej Baron znakomicie wkomponował się w miejski look swojej dziewczyn – włożył na siebie ramoneskę kurtkę w popielatym kolorze.

Para spacerowała trzymając za rękę, w międzyczasie zaliczyła wizyty w kilku sklepach. Najpierw zakochani odwiedzili butik popularnej marki odzieżowej, a następnie zaliczyli wizytę w punkcie, w którym Baron dokonał drobnego zakupu. Nie obyło się także bez wizyty w kawiarni, z której Wieniawa wyszła z kubkiem mrożonego napoju. Na koniec kochankowie zatrzymali się w salonie prasowym przy półce z kolorowymi gazetami, które ochoczo przeglądali szukając swoich fotek.

To był ciężki dzień!

Zobacz: Julia Wieniawa ostro przesadziła z opalaniem: “Chciałam więcej i więcej”! Baron zdrętwiał myśląc, że zabawia się z Olą Szwed!

Zobacz: Antek Królikowski zabrał swoją ukochaną Kasię na romantyczny wypad nad jezioro! Takiej ślicznej fotki nigdy nie miał z Julią Wieniawą!

Zobacz:  Julia Wieniawa zaserwowała fanom zmysłową sesję w bikini! Baron może być dumny! Jego ukochana jest na okładce!


Julia Wieniawa i Baron w Sopocie

Julia Wieniawa i Baron w Sopocie

Julia Wieniawa i Baron w Sopocie

Julia Wieniawa i Baron w Sopocie

Julia Wieniawa i Baron w Sopocie

Julia Wieniawa i Baron w Sopocie

×