Szukaj

Julia Wieniawa i Baron przyłapani na randce. Skąd te ponure miny?

Julia Wieniawa i Baron zostali przyłapani przez paparazzi w drodze na randkę. Na twarzach zakochanych można było zauważyć ponure miny. Czym były one spowodowane?
Julia Wieniawa i Baron na randce

Związek Julii Wieniawy i Barona od początku wywołuje ogromne emocje w kolorowej prasie, która z wypiekami na twarzy relacjonuje o kolejnych rewolucjach z ich relacji. Ale czy można się temu dziwić? 20-letnia aktorka w ciągu ostatnich dwóch lat wyrosła na ulubienicę widzów, o czym może świadczyć fakt, że jej profil na Instagramie śledzi już ponad milion internautów.

Wieniawa i Baron podczas wspólnych wyjść mogą często liczyć na towarzystwo paparazzi, którzy ostatnio przyłapali ich w drodze na randkę, a przynajmniej taką informację dostaliśmy wraz ze zdjęciami. Aktorka i muzyk wybrali się do  kawiarni w centrum Warszawy, w której spokojnie mogli porozmawiać, ale… nie ze sobą. Podczas spotkania Baron głównie prowadził żywą dyskusję przez telefon, podczas której namiętnie gestykulował. Julia z kolei tego dnia była nieco przygaszona i zapatrzona w dal.

A może Wieniawa była po prostu zmęczona? Gwiazda Rodzinki.pl miała na sobie dresy, co może oznaczać, że zanim spotkała się z ukochanym, zaliczyła wizytę na siłowni. Śpiewająca aktorka ostatnio publicznie przyznała, że cierpi na Hashimoto – niedoczynność tarczycy, która powoduje tycie, zatem walka ze zbędnymi kilogramami wydaje się w pełni uzasadniona.

Jak myślicie, czy nastrój aktorki to wynik przemęczenia?

Zobacz: Anek Królikowski odżył po rozstaniu z Julią Wieniawą! Spektakularnie wbił jej szpilę: „udało się!”

Zobacz: Julia Wieniawa nagle zaczęła tyć! Podstępna choroba niszczy urodę ślicznej aktorki!

Zobacz: Julia Wieniawa i Michał Szpak wystąpią razem na scenie! Takiego duetu nikt się nie spodziewał


Czy Julia Wieniawa i Baron pasują do siebie?

×