Julia Wieniawa nawet w jesienny chłodny poranek jest gorąca jak wulkan! Sexy miniówka ledwo zasłoniła jej zgrabne nogi

Julia Wieniawa w Dzień Dobry TVN

Julia Wieniawa w Dzień Dobry TVN

Julia Wieniawa w szortach w Dzień Dobry TVN

Julia Wieniawa  pierwsze kroki w show-biznesie stawiała w serialu Rodzinka.pl, gdzie debiutowała jako młoda aktorka. Od tego czasu jej kariera rozwinęła się w błyskawicznym tempie, a Julka na oczach widzów wyrosła na prawdziwą gwiazdę. Nie tylko bierze udział w kampaniach znanych marek i występuje w filmach. Niedawno wypuściła singiel, który z każdym dniem staje się coraz popularniejszy.

Swoją nową piosenkę Wieniawa promowała w sobotnim wydaniu Dzień Dobry TVN. W studiu pojawiła się wraz z mamą, która pełni rolę jej managera. Panie opowiadały o łączących ich relacjach i wspólnej pracy.

Na zakończenie odcinka Julia przejęła mikrofon i dla telewidzów wykonała najnowszy singiel Nie muszę. Dodajmy, że na ten moment na YouTube utwór odsłuchano ponad 360 tys. razy. Swoje uznanie i podziw dla talentu Julii wyraziło wiele gwiazd, wśród nich np. Marina i Agnieszka Włodarczyk.

Kiedy Wieniawa opuściła studio, czekał na nią tłum paparazzi. Julia cierpliwie pozowała do zdjęć, szeroko się uśmiechając. Uwagę przyciągnął nie tylko jej uśmiech, ale przede wszystkim jej stylizacja.

Wieniawa zdecydowała się ubrać w jesienne trendy. Gwiazda włożyła białą bluzkę, do której dobrała jeansową spódniczkę mini. Na ramiona zarzuciła zaś ciemnopomarańczową marynarkę. Stylizację uzupełniła małą skórzaną torebką i białymi botkami na delikatnym obcasie.

Z uwagi na niesprzyjającą pogodę, aktorka ubrała brązowy, ciepły płaszcz. Postawiła także na przeciwsłoneczne okulary, które całej stylizacji dodały odpowiedniego gwiazdorskiego charakteru.

Mamy nadzieję, że Julka nie zmarzła.

Julia Wieniawa promuje swój nowy teledysk w seksownym liliowym kompleciku. Ma lepsze ciało niż Kendall Jenner!

Julia Wieniawa pierwszy raz o kryzysie w swoim związku: „Jest to przykre” [WIDEO]

Drapieżna Julia Wieniawa pokazała Kasi Sawczuk kto tu rządzi! Była dziewczyna Antka Królikowskiego wypadła przy niej blado


Julia Wieniawa - Dzień Dobry TVN

Julia Wieniawa - Dzień Dobry TVN

Julia Wieniawa - Dzień Dobry TVN

Julia Wieniawa - Dzień Dobry TVN

Julia Wieniawa - Dzień Dobry TVN

Julia Wieniawa - Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×