Julia Wieniawa w zabójczych szpilkach z Antkiem Królikowskim paradują po warszawskich Powązkach! Ileż czułości!

Julia Wieniawa i Antek Królikowski na cmentarzu

Julia Wieniawa i Antek Królikowski na cmentarzu

Julia Wieniawa i Antek Królikowski razem na Powązkach

Julia Wieniawa i Antek Królikowski od dłuższego czasu tworzą piękną parę, która przyciąga ogromne zainteresowanie mediów. Każdy ich krok jest więc skrupulatnie śledzony przez paparazzi, a następnie ochoczo komentowany na portalach plotkarskich. Ostatnio media obiegła niepokojąca informacja na temat rzekomego kryzysu w ich związku. Media rozpisywały się o awanturze, do której miało dojść między kochankami przed jednym z warszawskich klubów.

Wielki skandal z udziałem Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego! Tak ich poniosło, że interweniowała ochrona!

Sugerowano, że podczas awantury do akcji wkroczyła nawet ochrona, która była zmuszona zapanować nad szalejącym ze złości Antkiem. Jak się jednak okazało, wszystkie te pikantne doniesienia były zwyczajną plotką. Para szybko zdementowała sensacje na swój temat, a ostatnio swoim zachowaniem Julia i Antek potwierdzili, że w ich związku nic złego się nie dzieje.

Julia z ukochanym pojawili się bowiem wspólnie na warszawskich Powązkach. Para odwiedziła groby, zapaliła znicze i w zadumie przemierzała alejkami cmentarnymi.

Gwiazda Rodzinki.pl na spacer po cmentarzu ubrała się bardzo modnie – miała bowiem na sobie brązowy skórzany płaszcz do kolan, piękny beżowy szal zamaszyście narzucony na okrycie. Do tego zestawu Julia dopasowała spodnie jeansowe i szałowe kozaczki w zwierzęcy modny w tym sezonie print.

Oczywiście do tego gwiazdorskiego looku nie mogło zabraknąć ciemnych modnych okularów oraz markowej czarnej torebki zarzuconej centralnie w najbardziej widocznym miejscu. Były także spektakularne kolczyki.

Antek natomiast przy tak wystylizowanej Julii wyglądał niebywale skromnie, za to był bardzo dumny ze swojej dziewczyny, która kroczyła z nim pod rękę, wyglądając jak gwiazda światowego kina. Czy tak wygląda kryzys w związku?

To musi być miłość! Beata Tadla przyłapana na namiętnościach z nowym partnerem! Nie mogli się od siebie odkleić! [DUŻO ZDJĘĆ]

Julia Wieniawa rozgrzała cały „CKM”! Przyćmiła nawet Paulę Tumalę!

Robi się coraz ciekawiej! Paparazzi przyłapali Julię Wieniawę w objęciach przystojnego aktora!


Julia Wieniawa i Antek Królikowski na Powązkach

Julia Wieniawa i Antek Królikowski na Powązkach

Julia Wieniawa z Antkiem Królikowskim przyłapani przez paparazzi na cmentarzu

Julia Wieniawa z Antkiem Królikowskim przyłapani przez paparazzi na cmentarzu

Julia Wieniawa ubrała się na cmentarz jak na pokaz mody

Julia Wieniawa ubrała się na cmentarz jak na pokaz mody

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×