52-letnia Julia Roberts przyłapana w bikini. Jej figura robi wrażenie, tak samo jak duży tatuaż na plecach

Julia Roberts w bikini

Julia Roberts w bikini

Julia Roberts w bikini. 52-letnia aktorka została przyłapana na plaży. Wygląda świetnie! Odsłoniła zgrabne ciało i pokazała tatuaż na plecach. Co przedstawia?

Julia Roberts, to zdobywczyni Oscara, ale także dumna żona i mama trojga dzieci. Gwiazda filmu Erin Brockovich była dotychczas związana m.in. z Kieferem Sutherlandem, Benjaminem Brattem czy Matthew Perrym. Od roku 1993 do 1995 była żoną aktora i muzyka country Lyle Lovetta. W 2001 roku na planie filmu The Mexican poznała operatora filmowego Danny’ego Modera. Para pobrała się 4 lipca 2002 roku i doczekała się trójki dzieci: dwóch synów i jednej córki.

Julia Roberts w bikini na wakacjach

W weekend aktorka została sfotografowana podczas rodzinnych wakacji w Puerto Vallarta w Meksyku. 52-letnia gwiazda wylegiwała się przy basenie i eksponowała niesamowitą sylwetką. I mimo że jakiś czas temu tabloidy twierdziły, że aktorka ma anoreksję, to tym razem nie ma wątpliwości, że Roberts wygląda szczupło, ale przede wszystkim zdrowo.

Roberts pojawiła się nad basenem w sportowym, dwuczęściowym stroju kąpielowym. Na szyi miała złoty wisiorek, który wyglądał na małą tabliczkę z jej imieniem. Oczy zasłoniła dużymi okularami przeciwsłonecznymi. Kiedy filmowa Pretty Woman opalała się na plaży, jej przystojny mąż surfował po oceanie.

Para wygląda na naprawdę szczęśliwych! W 2018 roku na łamach podcastu Roberts powiedziała swojej przyjaciółce, Gwyneth Paltrow, że poczuła „wielką zmianę”, kiedy po raz pierwszy spotkała Danny’ego. Tak bardzo go pokochała, że ozdobiła swoje ciało tatuażem, przedstawiającym jego inicjały.

Julia Roberts: tatuaż na plecach. Co przedstawia?

Brytyjski tabloid Daily Mail zwrócił uwagę nie tylko na apetyczną sylwetkę Julii, ale też na tatuaż, jaki zdobi dolną część jej pleców. Są to imiona trojga dzieci gwiazdy: bliźniaków Phinneus i Hazel, młodszego syna Henryka oraz męża Danny’ego Modera.

Imiona jej dzieci są rozmieszczone wokół inicjałów Modera. Julia po raz pierwszy powiedziała o swojej „dziarze” podczas wizyty w programie Ellen DeGeneres w 2014 roku.

Cóż, niektóre rzeczy mogę ci odpowiedzieć, a niektóre powiem później. Mam imiona wszystkich moich dzieci i inicjały mojego męża.

W galerii przypominamy zdjęcia Julii Roberts w bikini z 2012 roku. Są one najlepszym dowodem, że dla aktorki czas jest bardzo łaskawy.


Julia Roberts w bikini – wakacje 2012

Julia Roberts w bikini – wakacje 2012

Julia Roberts w bikini – wakacje 2012

Julia Roberts w bikini – wakacje 2012

Julia Roberts w bikini – wakacje 2012

Julia Roberts w bikini – wakacje 2012

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×